twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложения

Go down 
+8
dark_princess369
Krisi7o
djenny_m
crazybass
sweet_dream
BLooDyKiSs
Summer Girl
Вико. : ))
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2009 9:00 pm

Съгласна съм, че скина е ужасно дразнещ за очите. В черно си беше много по-добре.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2009 9:12 pm

Предлагам да се направи гласуване дали форума да остане в този вид или да възвърне предишната визия на форума.
Нека потребителите се изкажат също. На мен както вече казах не ми харесва форума в този вид, с новия скин и другите новости.
И аз мисля, като Лети, че форума трябва да има собствена визия, а не да прилича или наподобява на ............ да не казвам кой форум.
Трябва да имаме собствен стил и да се стараем да се различаваме, не да копираме!
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2009 9:21 pm

ами хора, ние не ги копираме, има стотици форуми с този цвят.Щом цветовете не ви харесват дайде предложения за цветове тогава (:
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2009 9:33 pm

аз казах - черно, каквото си беше вчера.
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyЧет Ное 12, 2009 7:58 pm

Ами черно да е викам аз, защото от това, което видях при скиновете - другите яко съкват. А и в момента точно изглежда като изкопирано, щото ако се вгледате и игрите и голяма част от другите неща са изкопирани от оня форум. Според мен, както казах и в другата тема, върнете временно стария скин, а като намерим нещо, което се харесва на всички, ще го смените. Smile
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyПет Ное 13, 2009 5:08 am

Аз исках да предложа да се направят някои промени в правилата за модераторите.
Първо да се вмъкне нещо, което да защити изтриването на темите им /така както се случи с ЛИ например/ и това да се случва с гласуване от съфорумниците. Нека те да имат думата дали де се премахне дадена тема или не.
Другото ми предложение е - нека да не се ограничаваме само по 2 теми на един модератор.
В смисъл, че има хора, които имат възможност и време и са способни да поемат повече от две теми например.

И също така ако второто ми предложение се приеме бих искала да помоля публично Криси да стане модератор на ЛИ ако иска!
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyПет Ное 13, 2009 5:09 am

Окей, но ако форума се напълни [да се надяваме] ще трябва да се намалят темите, които 1 човек може да модерира...
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyПет Ное 13, 2009 5:23 am

нямах предвид да се намалява броя на разрешените теми за 1 модератор, а да се увеличи. Защото има мн свободни теми без модератори. Исках да кажа - нека не спираме хората, които имат желание да модерират повече от 2 теми!
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyПет Ное 13, 2009 5:47 am

Ами да де точно
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyПет Ное 13, 2009 6:00 am

Ако Вики и Тони нямат против, Съм съгласна да поема ЛИ, за да уважа желанието на Дани... Smile
Вики, това с напълването на Форума го разбрах, и ако наистина стане така (Надявам се... (: ), то исках да попитам, след като се напълни Форума, и ако стане така, както Ти казваш, то поне Нека има Уверение (Както при запазване на темите като ЛИ от изтриване), че Дадения Модератор (Който и да е той), ще може да запази полагаемите му се 2 раздела (По избор)... Та, това е Предложението ми, за да може да Имаме Уверение, че Даден Модератор Няма да изгуби правата си по този начин... Надявам се да получим Уверение и по въпроса с Изтриването на Темите, относно Това съм Налълно 100 процентово съгласна с Дани... усмивка
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyПет Ное 13, 2009 7:14 am

Подкрепям с две ръце и два крака!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyПет Ное 13, 2009 11:01 pm

Видях, че Криси не е добавена като модератор на ЛИ. Но ако няма да е тя, не искам да си оставя темата на някой друг нов мод., затова ако Криси не стане модератор на ЛИ си я искам обратно. Няма да понеса друг да модерира тази тема Предложения - Page 3 753852
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyПет Ное 13, 2009 11:58 pm

djenny_m написа:
Видях, че Криси не е добавена като модератор на ЛИ. Но ако няма да е тя, не искам да си оставя темата на някой друг нов мод., затова ако Криси не стане модератор на ЛИ си я искам обратно. Няма да понеса друг да модерира тази тема Предложения - Page 3 753852

Супер, Вики - сложи Дани мод на ЛИ.. cute
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyСъб Ное 14, 2009 12:01 am

Аа извинявам се, не съм видяла последните коментари.Криси разбира се, че ще се уведомяват модераторите оттук нататък за всичко свързано с правата и темите им.Сега те правя мод на ЛИ :]
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyСъб Ное 14, 2009 1:57 am

Вики, обаче Дани каза, че ще си Модерира ЛИ, затова моля те - сложи си пак нея за Мод на ЛИ, а и аз надали бих се справила наполовина толкова добре с Раздела като нея, а и идеята си беше на Дани... ((:
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
crazybass
Admin
Admin
crazybass


Брой мнения : 19
Points : 203
Reputation : -6
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : ^^къщата на семейство Кълън^^

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyНед Ное 22, 2009 5:10 pm

ъъъ Krisi7o_Twilight, djenny_m и letty не мислите ли, че е малко тъпо да си пишете само в вашата тема и да обръщате гръб на целия форум?Винаги, когато влизам постоянно не се спира да се пише в ЛИ.Просто е малко дразнещо от ваша страна... все пак съмнявам се да сте се регнали само заради една тема...

ЕДИТ: Не просто честно досега никога не съм виждала админка да прави забележка на админка, но явно винаги има първи път е съвсем вярна поговорка.Първо след като ТИ си писала правилата, защо поне не се опиташ да ги спазваш? Напълно грешна тема и напълно Излишна забележка... Няма да трия мнението, нека поне този път хората да знаят, защо има поредният скандал във форума
Вики
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyНед Ное 22, 2009 7:49 pm

Първо не мисля, че мнеието ти е за тази тема и второ ще ти отговоря в тема Недоразумения!
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyСря Дек 23, 2009 3:54 am

Предлагам като Раздел или Тема или На скина на Форума да направим "Приятели на Форума"... Smile
Нз, мисля си, че може би така има шанс повече хора да видят Форумчето ни и да се регистрират.. усмивка Какво мислите? (:
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyСря Дек 23, 2009 6:24 am

Като приятелски форуми на форума ли Криси?
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyСря Дек 23, 2009 4:45 pm

Дам, ние ще Сложим Техните Линкове в Нашия Форум, а Те ще сложат Нашия Линк в Техните Форуми... Smile
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyСря Дек 23, 2009 8:15 pm

Аз съм - за.
Лично за себе си мога да кажа, че аз по този начин се регистрирах във доста форуми, чрез приятетелските им. Полезно е.
Можем да привлечем още хора така Smile
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2009 1:15 am

Дам, ще е супер, ако стане... усмивка усмивка

П.п Извинявам се за флууда... Embarassed
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyВто Мар 16, 2010 5:10 pm

Мисля, че форума трябва да се популяризира.
Това може да стане като станеме приятелски със други форуми и така потребителите от там могат да се насочат и тук.
Друга идея е във фейсбук да се направи група с името на форума и да се популяризира.
Трябва да се намерят още преводачи и да се започне още един превод, имам книги предвид, които са и филмирани и никъде не са преведени, а хората искат да прочетат и книгите.
Потребителите ще се насочат тук предимно заради преводите.
Вики можеш да пуснеш надпис под логото някъде с големи бекви, че се търсят преводачи.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyНед Мар 21, 2010 5:53 am

Никой нищо не се изказва по предложението ми! Трябва да се направи нещо! Форума замира!!!!
Нижни са преводачи! Нужна е реклама и то спешно!
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 EmptyНед Мар 21, 2010 7:04 am

Съгласна съм с Дани... Трябва да действаме, преди Форума съвсем да замре... Дани, примерно да направим Група във Фейсбук? Пиши ми ако искаш и може да обсъдим идеята и да се разберем.. Smile
За приятелските Форуми - тук вече трябва Админ, който да ги сложи на скина на Форума.. Вики, ти трябва да кажеш за това вече усмивка
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Предложения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Предложения за превод на книги
» Предложения и коментари за раздела

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Начало :: За форума-
Идете на: