twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложения

Go down 
+8
dark_princess369
Krisi7o
djenny_m
crazybass
sweet_dream
BLooDyKiSs
Summer Girl
Вико. : ))
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyНед Мар 21, 2010 5:28 pm

За фейсбука съм навита! Нека направим група. Вики трябва да пусне обявите за преводачи и да се захване с приятелските форуми! Smile
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyЧет Юни 17, 2010 3:54 am

Аз искам да предложа никовете на преводачите, които не са модератори да имат някакъв различен цвят от този на останалите потребители. Поне във другите форуми е така Smile За да се отличават.

И също така, сега видях, че на превода "Аутсайдерът" е добавен само модератор, а преводачи не е добавено. Като преводачи трабва да се отбележат Ванката и Мира - Black_Rose.
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyЧет Юни 17, 2010 9:06 pm

Така, първо искам да се оправдая за следващите редове: не си мислете, че като станах админ и гледам само да разваля форума (ако беше така, щях директно да правя нещата, а не да ви питам за 90% от тях). Smile

Съгласни ли сте да махнем: игрите, които не се играят, а и са изкопирани 1/1 от сещате се къде повечето?
темите на актьори, които също не се коментират, а просто си седят?
темите на групи и изпълнители, които не са коментирани?
Раздела за туризъм, ако няма желаещ да го развива и обогатява редовно?
Или може би всички подраздели от раздела Всичко останало с изключение на Любовни истории? Просто в тях не се пише, а и няма много какво да се пише, мисля, че ако се направят като теми, ще е много по-добре.

Така, това са просто въпроси, не съм казала, че ще правя революция. И знам, че форума ще се опразни, ако се направи всичко това, но по-добре празен и вървящ нагоре, отколкото пълен с безполезни теми, от които никой не се интересува. Smile Просто кажете с кои неща сте съгласни и с кои не. Накрая ще видим какво ще се прави.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyЧет Юни 17, 2010 10:13 pm

Аз съм съгласна с Лети. Може би се нуждаем от нови раздели, които да представляват по-голям интерес за аудиторията.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyЧет Юни 17, 2010 10:25 pm

Исках да предложа нещо друго...
За раздел Лично творчество да направим подраздели - "Поезия", "Проза" - за разкази, есета, басни и др. подобни, "Фикове" - нека са обособени в самостоятелна тема, "Рисунки" и "Фотографии".
Понеже така както е в момента е мазало. Всичко на едно място.
А има хора, които влизат да четат например фиковете само. Други предпочитат поезия. На трети не им се четат фиковете, понеже са прекалено дълги и предпочитат разкази.
Затова аз предлагам - нека ги отделим и да улесним потребителите си и да направим форума по-подреден.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Юни 18, 2010 3:38 am

Ванка, има ли как да разкараме онази гадна рекламка, която се появява под логото. Много е дразнеща..... Направо ми къса нервите. луд луд луд
Предполагам всички сте съгласни????????
Върнете се в началото Go down
itorlakov

itorlakov


Брой мнения : 122
Points : 246
Reputation : 5
Join date : 14.06.2010
Age : 30
Местожителство : Някъде по света

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Юни 18, 2010 4:46 am

Има начин просто я махнете от самият сайт във вид на html. Ако ви е по-лесно ми дайте началната страница
Върнете се в началото Go down
http://torlakov.free.bg/
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Юни 18, 2010 6:56 pm

Ами, аз попринцип знам как става махането на рекламата, или поне сме го учили в училище - к`вото съм хванала, ама честно казано, ме е страх да бутам, да не разчовъркам нещо.
Не знам, ама т`ва само от админ ли може да се прави?
Щото ако може и някой, който му разбира - по-добре някой друг да го махне. Smile
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Юни 18, 2010 7:14 pm

djenny_m написа:
Исках да предложа нещо друго...
За раздел Лично творчество да направим подраздели - "Поезия", "Проза" - за разкази, есета, басни и др. подобни, "Фикове" - нека са обособени в самостоятелна тема, "Рисунки" и "Фотографии".
Понеже така както е в момента е мазало. Всичко на едно място.
А има хора, които влизат да четат например фиковете само. Други предпочитат поезия. На трети не им се четат фиковете, понеже са прекалено дълги и предпочитат разкази.
Затова аз предлагам - нека ги отделим и да улесним потребителите си и да направим форума по-подреден.

Попринцип идеята е много добра, но не знам - мисля си, че ще стоят празни както темите, които искам да махаме сега. Според мен да видим, ако форума потръгне и наистина го посещават повече хора, може да се направи нещо такова, но сега... аз даже си мислех да махам 90% от темите за фикове, защото овторките отдавна не са влизали и не пускат често, а фиковете им имат доста повече глави от 1 или 2 - виждала съм ги. Някои даже са завършени. Ии честно казано съм раздвоена, щото ако ги очистя - остава празно. Ако ги оставя - стоят, без да ги чете някой, без да се пускат глави.
Криси, Вики, я се изкажете и вие да видим какво ще се прави?
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyСъб Юни 19, 2010 3:06 am

Така, почвам да трия всичко, което бях казала и да накрая ще направя нов раздел с подобни теми вътре.
Освен това имам предложение за нов скин, който е доста по-изчистен, без картинката отгоре (честно казано, не знам как се слага пак, но мисля, че форума отдавна не е само twilight и няма нужда от нея), само дето има едно гадно лого, което не успях да намеря от къде се маха. Ще продължавам да търся де. ето да видите за к`во става въпрос.

тука да видите логото отгоре в ляво, иначе не е размазано
ето го и как изглежда като цяло
Значи гледах готовите скинове, които нямат лого и имат картинки, но са пълен боклук повечето да не говорим, че огромна част на уинкс, х2о, хай скуул мюзикъл и подобни...
Това ми се видя най-разумно, макар че може би е малко скучно - зависи от къде го погледнеш.
Просто искам да махнем тея борчета, които се виждат отзад ии ще давам идеи, докато не се навиете на нещо.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyСъб Юни 19, 2010 3:12 am

На мен лично сегашният скин си ми харесва повече от новите.
Единствено ме дразни онази рекламка под логото. Има ли как да я махнеме? Много е досадна.....
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyСъб Юни 19, 2010 3:18 am

Ами и на мен ми харесва, ама тея борчета... смяях
Ами и за рекламката правих опити, ама неуспешни. Ако намеря начин - веднага я махам. Smile
Ок, значи скина остава.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyСъб Юни 19, 2010 3:22 am

Видях, че Мода и Спомени са преименувани на нещо друго, но съдържанието си е останало тяхното.
Мисля, че за Здрач, трябва да се направи една тема, в която като подтеми да се вкарат - филми, книги, герои и галерия. Но като казвам да се вкарат в нея искам да кажа - да се вижда само иконката на Здрач и вътре в нея да са подтемите. Не както са в момента структурирани.
И все пак - за Лично творчество мисля, че идеята ми е добра - да се разделят жанровете.
Няма значение, че сега няма хора. Те ще се появят все някога и нещата трябва да са ни подредени.
Незнам дали да триеме недовършените творби. Ами ако авторите са в творческа депресия и като влязат да си ги довършат и не ги намерят. Малко си е гадно...
Според мен - Филми и Кино и телевизия са 2 раздела, които трябва да се обединят в един. Засягат почти едно и също.
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyСъб Юни 19, 2010 3:32 am

djenny_m написа:
Видях, че Мода и Спомени са преименувани на нещо друго, но съдържанието си е останало тяхното. <<< това е, защото сега ги оправям и не съм трила другите още - първо темите ще наглася.
Мисля, че за Здрач, трябва да се направи една тема, в която като подтеми да се вкарат - филми, книги, герои и галерия. Но като казвам да се вкарат в нея искам да кажа - да се вижда само иконката на Здрач и вътре в нея да са подтемите. Не както са в момента структурирани. <<< т`ва ще видя как да го направя, но също ще го бъде сигурно - все пак не сме здрачовски форум.
И все пак - за Лично творчество мисля, че идеята ми е добра - да се разделят жанровете. <<< ок, щом настоявате и т`ва ще го оправя и ще оставя творбите
Няма значение, че сега няма хора. Те ще се появят все някога и нещата трябва да са ни подредени.
Незнам дали да триеме недовършените творби. Ами ако авторите са в творческа депресия и като влязат да си ги довършат и не ги намерят. Малко си е гадно...
Според мен - Филми и Кино и телевизия са 2 раздела, които трябва да се обединят в един. Засягат почти едно и също. <<< т`ва честно казано не съм се замисляла, и него ще го оправя.

НЕ очаквайте всичко да стане тая вечер - сега ще оправя нещата в долната част - другите ще се като намеря време, но ги имам предвид.
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyВто Юни 22, 2010 3:25 pm

Здравейте, искам само да отбележа че във форума има много регистрации и почти никой с изключение на 10-15 човека влизат. Дали е възможно повечето от тях да бъдат изтрити след като не са влизали за последните 3 месеца? Все пак аз като се регистрирах щях да съм под името Blody_Rose ама някой вече го е заел... Само предложение Smile



Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Нед Юли 25, 2010 12:06 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyСъб Юли 24, 2010 3:21 am

Т`ва чак сега го виждам.
Но не, няма да се трие нищо. Възможно е, но не е особено коректно. Има потребители, които влизат само да четат например и не са писали никога... Не мисля, че е чак такъв проблем.
Върнете се в началото Go down
itorlakov

itorlakov


Брой мнения : 122
Points : 246
Reputation : 5
Join date : 14.06.2010
Age : 30
Местожителство : Някъде по света

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПон Юли 26, 2010 8:55 pm

Хора, искам една малка промяна - не съм голям любител на жълтито затова може ли да ми смините цвета на нещо друго. Моля ви се.
Върнете се в началото Go down
http://torlakov.free.bg/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyВто Юли 27, 2010 12:01 am

Ванкаааааааааа жълтото е идеално.... Мен ме кефи. Smile
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyВто Юли 27, 2010 2:59 am

Амии понеже никой друг не се обади за/против жълтото и сте 1/1, освен да чакаме Криси да се произнесе, не виждам какво можем да направим.
Мен, честно казано, оранжевото не ми харесва, ама понеже само брат ти засега е с него ии той си го избира. Wink
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyВто Юли 27, 2010 4:50 am

Супер си е жълтото нема грешка !!!
Върнете се в началото Go down
itorlakov

itorlakov


Брой мнения : 122
Points : 246
Reputation : 5
Join date : 14.06.2010
Age : 30
Местожителство : Някъде по света

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyВто Юли 27, 2010 3:15 pm

Жълтото не е за мен. Ако искате го оставете, но моля ви се променете само моя цвят
Върнете се в началото Go down
http://torlakov.free.bg/
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyВто Юли 27, 2010 7:03 pm

Няма как и да си мод и да не си жълт, че и пети цвят да слагам. Просто трябва да се разбутат всичките администраторски настройки, което няма да го направя... Или се разберете с джени мира и криси и се спрете на някакъв цвят, за който да няма мрънканици, или остава жълто.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyВто Юли 27, 2010 7:07 pm

Аз се произнесох - за жълтото. Криси, какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
itorlakov

itorlakov


Брой мнения : 122
Points : 246
Reputation : 5
Join date : 14.06.2010
Age : 30
Местожителство : Някъде по света

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyЧет Юли 29, 2010 7:38 pm

Май май жълт ще си стоя така като гледам. Добре ще гледам да свикна с него
Върнете се в началото Go down
http://torlakov.free.bg/
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Юли 30, 2010 11:25 pm

за наказание жълт ще стоиш!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Предложения за превод на книги
» Предложения и коментари за раздела

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Начало :: За форума-
Идете на: