twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а Empty
ПисанеЗаглавие: Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а   Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а EmptyСря Юли 15, 2009 3:39 am

В тази тема ще се радвам да чуя Вашата история за най-незабравимата изненада или подарък, които са Ви правили!
bloons


Последната промяна е направена от djenny_m на Сря Юли 15, 2009 4:41 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а   Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а EmptyСря Юли 15, 2009 3:54 am

Аз ще започна първа своя разказ. усмивка
Моя приятел ме изненада много приятно на Свети Валентин inlove миналата година, когато ми подари едно огромно сърце с размери по двете оси около 1 м.
Сърцето е направено от огънати във формата на сърце тръби, които са обкантени с 30 м. червена панделка, а в средата на сърцето, привързана към тръбите седи наша снимка, пак във формата на сърце, а на гърба й има послание - едно любовно стихотворение.
Сам го е правил за мен - цялата конструкция!
После ми направи дупка в тавана и окачи сърцето над леглото ми.
Около леглото ми има корниз с плътни завеси. Когато ги дръпна и гледам към тавана виждам фосфорните звезди светещи там и огромното сърце, което свободно мога да завъртя във всички посоки.
Когато не може да сме заедно или когато ми стане мъчно за него гледам сърцето и с усмивка си спомням, как онзи ден в който ми го подари, докато се прибирах вкъщи, носейки го в ръце, събрах погледите на много момчета и момичета, които сигурно си умираха да бъдат на мое място и да бяха получили такъв подарък!
inlove
Това ме трогна повече отколкото ако беше ми купил някоя дрънкулка или нещо готово. Радва ме факта, че той собственоръчно го е изработил за мен, сам го е измислил, от никъде не го е гледал и знам, че само аз единствена на този свят имам такова сърце за Свети Валентин! Тази изненада направи за мен този ден още по-уникален и незабравим! сърце сърце сърце Ето снимчица да видите:
/не се стряскайте от стените, по принцип много обичам за лепя по тях смяях /
Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а Sarceto_visq6to_ot_tavana_6887c_15786097


Последната промяна е направена от djenny_m на Съб Дек 12, 2009 3:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Bibi*

Bibi*


Брой мнения : 89
Points : 113
Reputation : 2
Join date : 28.06.2009

Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а   Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а EmptyСъб Юли 18, 2009 9:19 pm

Много е хубаво сладур
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а   Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а EmptyСъб Юли 18, 2009 9:24 pm

Мерси! усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а   Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а Empty

Върнете се в началото Go down
 
Най-значимия подарък / изненада, които някога съм получвал/а
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Най-голямата изненада, която някога съм правил/а
» ПОДАРЪК / ИЗНЕНАДА за моята половинка
» ПОДАРЪК / ИЗНЕНАДА за ***СВЕТИ ВАЛЕНТИН***
» Подарък за МОМЧЕ
» Подарък за МОМИЧЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко останало :: Подаръци-
Идете на: