twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЧАТ *общи приказки*

Go down 
+6
Dark_Red_Rose
itorlakov
Krisi7o
Вико. : ))
Lindor<33
djenny_m
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 10, 2009 4:01 am

Момичета - тема чат и общи приказки - трети дубъл!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 10, 2009 4:10 am

Момичета, не се притеснявайте, Вики обеща утре да иде в Антония и да реши проблема с нея. Освен това темата ми е защитена от изтриване, така, че няма да може да я трие повече. А да се надяваме, че от утре няма да е част от админския тиим и всички ще са доволни най-сетне, защото полза от *съпата ни админка Тони - НЯМА. Освен да ми създава работа друго не върши и с нищо не допринася за форума!

При мен е горе долу, утре ще си остана в Тошко. Снощи бяхме заедно също. От време на време си мисля за Пламен. Искам да довърша по-бързо фика.
Още един пич се включи във фен клуба ми. Направо откачам.
Този си позволява най-нагло да идва да ме пита какво съм си поръчала за ядене, че мн. хубаво ухаело и той да си земел същото, а накрая го загледах, че не си взе. И ме зяпаше като излизах. Чух, че му казват Пипин...ама незнам защо така. Някакъв прякор явно.
Пак нахалници!!!
При Вас как е?
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 10, 2009 5:07 am

Eбатии и чудото, дет е тая Антония... Според мен нищо няма да се оправи. Смис, квото и да прави Вики тая е главната админка и не може толко лесно да се отървем от нея. А и щом е решила да трие постоянно нещата, значи няа се откаже... Аз не знам вече к`во можем да направим. Много жалко наистина, че заради подобна мърлячка се разваля форума...
Иначе при мене нищо ново под слънцето, освен че се скъсвам от белот по цял ден с момчетата и ми е голям кеф Very Happy вече ме пускат да играя с тях сяко междучасие.
Утре имам класно по математика, ама... здраве да е смяях
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 10, 2009 7:10 pm

Здравейте, досега бях в тони, и нейната сестра също има регистрация тук, но никога не е влизала.Та на мен ми дойде едно на ум и я попитах дали има намерение някога да влезе и тя каза, че нее знае, ама може би, нямала време... все оправдания... Та аз седнах на нейния компютър и си влязох в рега и баннах по ИП нейната регистрация, а тъй като тони е на същото айпи, когато се опита да влезе просто ще и изпише, че е изгонена от този форум (:
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 10, 2009 7:44 pm

страхотна си!!! inlove inlove inlove
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 10, 2009 7:48 pm

Дани мерси <3 сърце сърце
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyПет Дек 11, 2009 1:47 am

Браво, Вики!!! cute Супер, нямаш равна просто... Smile Smile
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyПет Дек 11, 2009 2:05 am

Мерси Криси <3 [sun]
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyПет Дек 11, 2009 3:22 pm

Момичета, не ми писахте какво сатава с вас?

Криси, какво става с Коцето?

Лети, някакъв напредък с М3? Той играе ли с вас белот?

Вики, ами този Р. пише ли ти още, засичате ли се, говорите ли си? Приятелката ти направи ли нещо спрямо него? Ти говориш ли му?


Аз съм ок. Вчера малко се поядосах на Тошко, че имахме резервация за кино, още преди седмица и вчера тъпата му майка и баба звънят да му кажат, че вечерта трябва да си е в тях, защото вуйчо му от Германия щял да е на гости. И аз побеснях, защото сливи ли имаха в устата преди да го поканят да питат - свободен ли си тая вечер? Много тъпи същества. Той отиде само за 1 час де, защото вдигнах луд скандал. Ние бяхме с резервация - 15 билета и родата му да ни развали вечерта - нямаше как да го позволя. Освен това лигавия му братовчед ни кани в неделя на рожден ден, но аз не мога да го понасям и няма да ходя. Толкова е разглезен, че на няколко пъти едва се сдържах да не му забърша някой шамар. А пък майка му е такава лицемерка. Не може да ме понася, обаче се прави, че много ме обича. От такива хора ми си повдига.
Вчера Тодор като ме караше да ходя с него в тях му казах директно, че няма да ходя и да лицемернича, като не ги харесвам, просто не отивам. По-добре отколкото да се правя, че много ги обичам. Това е грозно.
Снощи онзи складажията - Киро, пак искаше да ме кара, ама аз му казах, че съм на зъболекар, което не е лъжа.
Вчера гадния техник беше тука, но с дъртия багерист. Работеха нещо на предния портал.
Днес нарочно не минах от там, защото не искам да се залъгвам, че Пламен може да е там. А багера на този дъртия багерист е абсолютно същия като този на Пламен. Имам усещането, че няма да го пратят на този обект повече - заради мен. Защото явно дъртия багерист иска да е тука. Много се дразня.
Тъкмо започна да се посъвземам и хоп - нещо което тъкмо съм позабравила и пак излиза на яве, имам предвид - Пламен.
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyПет Дек 11, 2009 4:12 pm

Леле, тоя Пламен що не се завре в някоя миша дупка бе... То неговото малко "тука има - тука нема"! смяях

Играе ами... То играят 7 момчета + мене и още едно момиче, ама тя много рядко се включва. Иначе нещата са все така, ама аз вече спрях и да се надявам на повече. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyПет Дек 11, 2009 4:53 pm

Ехей, Лети, трябва да ме научиш на Белот, и Аз да играя с наште момчета... смяях смяях
Че тя и без това не е много проста Игра, аз все се обърквам, с тея "Терца", "Всичко коз" и тем подобни.. смяях ЧАТ *общи приказки* 486739 смяях

С Коцето иначе нищо не става, поне сега де... Той почти не идва на училище... ;((
Дани, а Той Пламен наистина става Малко дразнещ така.. Ту се появи, ту изчезне след тва... Много кофти така ss

П.п Лети, ще ме научиш, нали? смяях А теб кой те научи? плезене смяях
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyПет Дек 11, 2009 5:56 pm

Ами всъщност като си помисля - мене също момчетата ме включваха в белота, почти винаги.
Един път без да си гледам картите и викам - всичко коз и бам - 4 валета. Егати късмета беше. Направо ги размазахме.
Криси много е лесна тази игра. Ще се научиш. Жалко за Коцето, че го няма, но може да е болен например.

Лети, а това значи ли, че си се отказала от М3, в смисъл, че вече симпатиите не са ти толкова големи?

А пък за Пламен - мале мале. Сега пак всичко ми напомня за него. Искам да е лято и той да е тук. Толкова много искам да го видя, но знам, че нищо няма да излезе. Мисля, че ви споменах, че ходих на гадателка и че тя ми каза, че той ако тръгне с мен ще е за кратко и после ще се върне пак при приятелката си. Каза ми да стоя далеч от него. А нали знаете - забраненото е най-желано.
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyПет Дек 11, 2009 6:03 pm

Нямаш проблеми смяях Мен ме научи М2 на лагера лятото...ако си спомняте за к`во ставаше въпрос там... Very Happy Игрехме със залог - за всяка загубена игра 10 минути в тоалетната, която вонеше неземно отвратително. смяях Бяхме събрали с него 2 часа и 30 минути, смятай нали колко добри сме били, ама аз вече се научих, тряа тренинг. Даже един от тия 7, дет играят с мене вика "ний тука сме pro-та вече".

Едит: Ами не съм се отказала тотално, ама се замислих за т`ва дето го беше писала на дарк принцес в другата тема. Може би и при мен е просто физическо привличане, щото той е много хубаво момче ии нз...
А пък вчера само ходих на ледена пързалка сърце и беше нещо велико. Ии като се разделихме там с класа и слизам на спирката и чакам рейс. А една приятелка танцува народни танци и не успя да дойде на ледената, защото имаше тренировка и много съжаляваше. Ии се качвам аз в рейса и гледам вътре тя заедно със половината от танците. И тя се фърли да ме пригръща там. И те понеже седалките са обърнати едната гледа назад, а следващата напред. И видях, че зад нея седи някъв с гръб нали, ама нищо... И си приказваме там някви простотии и тя по едно време изцепва "дай да ви запозная" и той се обърна и беше аааадски готин, ама уникалееееен!! сладур Толкова съм се зазяпала в него смятай, че не му чух името даже. Very Happy Неска ще я питам. Иначе е 10 клас мойта паралелка. Много жалко, че трябваше да слизам обаче и не можахме да говорим за нищо... ss
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyПет Дек 11, 2009 6:08 pm

Щом е от твоето даскало, значи ще се видите пак и тогава повече ще си говорите. Пък ще попиташ и приятелката си за името му. ЧАТ *общи приказки* 661970
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyПет Дек 11, 2009 6:20 pm

Абе няма да се видим, щото сме различни смени - аз съм с 11 и 12 клас, а той с девети. Нвм де, се тая... просто гледаше някво странно такова. смяях
Айде аз ше ви оставам, че иам бая път до даскалото. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyСъб Дек 12, 2009 3:18 pm

Здр. момичета. Вчера едни цигани се опитаха да влязат в моя офис, като се покатериха на скелето, монтирано отзад, за да се смени дограмата за по-лесно. Аз ги видях и ги изгоних. Обадих се на охраната и видяхме, че са огънали новата ограда в основите и са си направили проход.
Викнаха дъртия багерист да засипе дупката. А той ме зяпаше.
Днес като идвах на работа отново минах покрай онци строеж където бях видяла багера на Пламен. Беше там и работеше в далечината. Видях и нещо друго - бабкета на бобкетиста с татуировките. В София има малко такива - оранжево с бяло. А този беше същия. Освен това незнам дали е просто съвпадение - първо, багер като на Пламен, второ - бобкет, същия като на онзи.
Незнам, но мисля, че Пламен е там. Според мен е той! Ако видя рег. № на багера ще разбера дали е той. Ама проблема е, че аз минавам от там с маршрутката, а ако ида до строежа то си има охрана и няма да ме пуснат. Но съм убедена, че е Пламен.
Дъртия багерист е отново тук и разкопава нещо на предния портал. Чух, че щяло да има ресторант там. Но защо не върнат Пламен и да разкарат този вампир? angryy

При Вас как върви?
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyСъб Дек 12, 2009 3:29 pm

При мен .. амии с Р. сме just friends, но наистина само това.Няма нищо повече между нас.А пък аз един път останах след даскало с една моя приятелка и те втората смяна вече бяха дошли.И ние седиме и им обсъждаме обувките смяях смяях (yupp голяма слабост към обувки) и изведнъж един уникален уникален сладур излезе от входа inlove inlove inlove inlove ама просто беше .... ;х [sun] Иии на мен ми приличаше на 7,8 клас де, ама той е от 9 нагоре.Смисъл не знам точно кой клас е нито пък как се казва.И сигурно има минимален шанс да се засечем още 1, 2 пъти, защото аз като свърша в 12:30 и дори и да стоя в даскало те идват чак към 2,2:30...
НО важното е, че го видях смяях inlove cute

Ами при вас?

П.п. Дани аз започвам да си мисля, че Пламен нарочно не иска да работи при теб.... просто, защото може би иска да те забрави или нещо от сорта... не знам.. Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyСъб Дек 12, 2009 7:43 pm

Може и така да е Викс, но аз по-скоро си мисля, че те нарочно не го пишат да е тук. Първо много хора от техните работници ни видяха, че се харесваме, той неколкократно ги отпраща като го викаха да работи, защото искаше да си говори с мене. Приятелката му знае вече за мен. Освен това гадния техник не го пише тук, защото мисли, че не работи мн. мн. като е покрай мен. Дъртия багерист го е яд, че харесвам Пламен и че не искам да се кача на неговия багер и е поискал сто процента да е той на този обект, защото работата е много по-лека тук. Пламен каза, че работел където го изпратят и вероятно не е изявявал претенции. А и ако приятелката му му е казала да се махне може и той да е поискал - да.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyСря Дек 16, 2009 1:43 am

Здр. момичета, отдавна не сте писали. Как е при вас? Как вървят любовните истории?
Аз се поизгубих няколко дни, защото имах да предавам проекти и курсови задачи, даже тази сутрин в 3 ч. съм легнала и станах в 7ч. Направо съм смазана.
В университета срещнах едно момче, той е магистратура моята специалност. Миналата година на една презентация стояхме заедно и той като ме видя много ми се зарадва. Каза, че съм му направила впечатление на много сериозен човек, тъй като му се оплаках, че не съм спала за да пиша, а той ми вика, че съм сериозна. А аз му казах, че ми е писнало да съм сериозна. Smile
Днес видях багера, който работеше в далечината, но не видях кой го кара. Докараха онзи ден и нов бобкет. Бобкетиста е друг обаче, не е онзи стария.
Напоследък съм много изнервена. Но успях да напиша 19 глава от фика. Тази вечер ще я пусна. Пишете при вас как е?
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 17, 2009 5:26 am

Здр. момичета как е при вас? Аз организирам тука 20 човека за нова година и направо се побърках. Много нервно ми беше, малко си го поизкарах на Тошко, ама той си беше виновен. Не мога в рамките на 5 мин. да му повтарям нещо 4 пъти и той пак да ме пита същото след малко. Ама се надявам всичко да се оправи. Ако не съм аз да ги организирам тези хора....незнам. Луда работа...
Пишете нещо де!!!
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 17, 2009 5:37 am

Ох, малко ми е криво момичета...
Дани, дано да си изкарате яко на Нова година! Wink
Аз сега съм толкова подтисната.. Скарахме се със Синеочко доста жестоко... И сега ми е криво.. дори не успях да му кажа каквото имах, Той изобщо не ме слушаше какво му говоря... ;((
Но не е честно Аз да се занимавам толкова време с момичето,което Той харесва и после кво - Нищо!!! Неблагодарник... Аз си отделях от времето и търпението, проявявах разбиране и съчувствие, когато му беше гадно за нещо, свързано с нея... Радвах се за него, когато се случваше нещо хубаво... И най-вече - търпях, че Той обръща внимание само на Нея и ме пренебрегва и като човек, и като приятел....
Просто не е честно - и след всичко ТОВА - да откаже да ме изслуша... ;(( ;(( ;(( ;((
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 17, 2009 5:47 am

Ти си искала да си споделиш, а той не е искал да те чуе ли Криси?
Или сте се скарали за нещо конкретно и той не е искал д ачуе твоята гледна точка?
Как започна този спор всъщност?
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 17, 2009 6:01 am

Ами започна от снощи, когато му казах, че ми липсва като приятел... И той каза, че не може така да си "разпределял" вниманието.. Аз му казах, че трябва само да намери Баланса, пък той почна да ми твърди, че било трудно... И аз му казах, че Никога не е лесно... Просто не трябва така да си насочва вниманието само към Това момиче, което харесва...
И в следващия момент той ми казва, че и без тва ако тя не му пишела до седмица, щял да се откаже от Нея... и аз му писах тогава "А ако ти пише, какво? Пак ще си насочиш Вниманието само към Нея ли????" и той ми каза "Ми ще видим" и аз няква ядосана му писах "Аха, ще видим, така ли?!?" и той "Ми не се знае"... И аз супер ядосана му написах "Ем отказвам се... Прави каквото знаеш" и му писах след тва, че отивам да ям.И той каза тогава, че и той щял да си ляга и направо ми каза Чао.И неска бях цял ден и в училище супер раздразнена и цял ден с тъпо настроение - и когато Той ми писа тая вечер, се скарахме мн яко - аз се опитах да му обясня, а той даже не ме слушаше... И аз му казах "Ок, когато (Или АКО) си готов да ме изслушаш, обади ми се" и му казах Bb и той само написа "Аха ок" и след тва и той каза Bb и това беше..... ;(( ;((
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 17, 2009 6:34 am

Можеби си е чатил с нея тази вечер и затова така безразлично да се е отнесъл. Но поне го видя що за стока е - използвач. Когато той има нужда от тебе, ти отделяш внимание, а когато искаш малко внимание от негова страна - не можело да си преразпределя вниманието.
Ами аз съм сигурна, че онази ще го отреже и ще ти кацне пак на тебе...но тогава не го утешавай. Два шамара от двете му страни по едно и също време ще му се отразят отрезвително.
Ами с Коцето какво стана? Видя ли го?


Лети, Вики, вие къде зачезнахте? Smile
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* EmptyЧет Дек 17, 2009 7:19 pm

Току що се връщам от даскало.Та след часовете останах за 5,10 мин е една фр.И Р. и един др негов приятел дойдоха при нас и той ме дръпна настрани и каза "са сериозно" (защото ние само се хилиме кат сме заедно...) и аз го погледнах и той ми каза "искаш ли да станеме гаджета?" и беше супер сериозен и аз започнах да увъртам и му казах не няколко пъти, но той сякаш не чу... И не знам, лъгах себе си и всички, че не изпитвам нищо към него... И съм супер объркана и не знам какво да правя, не знам дали се ебава или не, но видях в очите му .. сериозност.И няколко пъти дойдаха и мои и негови приятели и той на всичките им казваше "махни се от тука, говориме" .И си купих Хай клуб и си прочетох хороскопа, ТЪПИЯ хороскоп и там пишеше "....Романтичното ви настроение също може да ви подведе, както и неочаквано предложениеот интригуващ представител на противоположния пол.Не се поддавайте на изкушението"... ЧАТ *общи приказки* 594507 scratch What do u think??
Ами при вас как е..?
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





ЧАТ *общи приказки* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЧАТ *общи приказки*
Върнете се в началото 
Страница 1 от 19Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко останало :: Любовни истории-
Идете на: