twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЧАТ *общи приказки*

Go down 
+6
Dark_Red_Rose
itorlakov
Krisi7o
Вико. : ))
Lindor<33
djenny_m
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
АвторСъобщение
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyПон Яну 11, 2010 4:53 pm

Ами то не е само той, дето ме избягва. Няколко момчета са. Явно нещо съм им направила, ама точно в момента не ме е*е за тях смяях Особено има един дето от началото на годината 1 думичка не сме си казали и без изобщо да ме познава не говори с мен и ме гледа някво... абе луди хора - изтървах им бройката вече. смяях Решила съм да не се тормозя заради момчета, ще ми дойде и на мен времето все някога...
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyПон Яну 11, 2010 6:18 pm

точно така
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyСря Яну 13, 2010 12:27 am

Момичета как сте?

Аз да ви се похваля - днес бях на изпит по кормуване и ............. ще имам книжка!
Само трябва да ходя на БЧК и да си извадя медицинско и после да си подам документите и готово....
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyСъб Яну 16, 2010 5:40 pm

Здр. момичета! Отдавна не сте писали как върви?
Аз съм в сесия. Вчера ми беше първия изпит - имам 5,50! cheers
По законо на всеобщата гадост винаги когато съм в сесия имам и търгове и е ужас. Направо се размазвам от работа и учене. От време на време крада малко време за някоя книжка, превеждана по форумите.
Нямам търпение да се мине тоя месец.... лудница е!
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyСъб Яну 16, 2010 8:00 pm

Браво за изпита, Дани! Все така ще продължаваш, че и по-добре! Smile
При мен нещата са си супер. Снощи пак бях на Speed (дискотеката) ии беше някво уникалното, обаче баси късмета...
Значи два пъти съм излизала да пуша - първия път един от моя клас, втория път - други двама... Просто само да се раздрънкат и съм аут... смяях
Ся съм се запалила да гледам един корейски сериал (куку) и направо откачам, а и напоследък в даскало е тежко, много излизания, много други неща... ама така си ми е много добре смяях
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyСъб Яну 16, 2010 11:50 pm

Мерси Лети!
Ами ти в дискотеката не срещна ли някой интересен индивид? Smile

ПП: Човече, кога започна да пушиш????????
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyСъб Яну 16, 2010 11:56 pm

Дани много се радвам за теб cute
А пък м/у мен и Р. отношенията ни дооста охладняха.. казваме си 2 пъти здр в седмицата.. и сега съм доста по-близка с 3-ма от приятелите му и такам.А пък на нова година като си бях писала с доста хора и след това с един от тях /С./ започнахме да си пишем всеки ден в скайпа.И аз го познавах де, но не лично и сега сме неразделни макар и по скайпа.И осъзнах, че той е момчето, за което съм мечтала, смисъл буквално.Например, никога не съм си мислила, че ще хлътна по рапър /Р./, а той е точно мой тип и сякъш е излязъл от ума ми.Мил е, свестен, забавен, висок, тъмно рус със страхотни очи ;д, красив, слаб, забавен и е невероятен.Просто е такъв.. и не е пълен олигофрен, както някои момчета.И за почти всичко сме на едно мнение.
Ммм.. иначе сега не съм много добре, защото ами сега майка ми е във Франция и има шанс да се преместя да живея там silent Crying or Very sad Crying or Very sad и една от най-добрите ми приятелки казва абсолютно всичко на майка ми, каквото и кажа.Например вчера ми писа, за да ме пита нещо инт. и т.н. и аз нали и разказах за него и тя е пратила хрон. на майка ми.И на майка ми не исках да и кажа, защото тя обикновено иска да знае абсолютно всичко около мен, ии всеки ден ще започне да ме пита по няколко пъти "кво става със С." и ако и кажа нищо и тя "ама защо нищо, не искаш да ми споделяш.." silent И тя и е пратила хрон. на майка ми, което се случва за 2 път, защото миналия път разбрах от майка ми, но днес слязох долу, за да кажа на баща ми, че съм си оправила стаята и случайно го чух да говори с майка ми от лаптопа и тя каза нещо свързано с нея /една от най-добрите ми приятелки/ и осъзнах, че ми е писала, само за да каже на майка ми... и днес също, и разбрах, че изобщо не и пука за мен.. и ми е някво тъпо.. Та после майка ми 2 часа не спря да ми говори, защо не съм и споделяла, а на другите съм.
И тъй като го написах доста заплетено, ако не сте разбрали нещо, казвайте ;д
При вас как е? сърце
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyНед Яну 17, 2010 12:30 am

Викс, мн. се радвам за С. Ами той дали изпитва нещо към теб? Кой кого зачати пръв? Ти него или той теб? И имаш ли му доверие...защото ако са приятели данеби да са се обзаложили за това, че напр. Р. не можа да те спечели, но С. да е казал, че ще може или нещо такова? Имаш ли му напълно доверие? НЕзнам, дали съм параноичка, но винаги се съмнявам до последно, особено що се отнася до мъжете! Те са гадини, едни са по-големи гадини, други - по-малки, но все пак са гадини!
А за приятелката ти, само на майка ти ли разправя това което си й казала, или на всички, защото ако го разправя на всички мога да кажа - "клюкарка", но ако казва само на майка ти, можеби тя смята, че по този начин ти прави услуга, защото няма по-верен приятел от една майка. Може да вика или да държи конско, но една майка винаги иска най-доброто за детето си и никога не би му пожелала лоши неща. Докато приятелите не винаги са такива.... Според мен се доверявай повече на майка си. Аз на моята сичко и казвам, дори за секс и т.н. и знаеш ли - може понякога да бръмчи за някои неща, но в крайна сметка изборите са си мои. Ако не искам - няма да я послушам. Когато искам нещо, независимо какво ми казва го правя, но не крия от нея.
А можеби твоята майка се притеснява, че ти си във възраст в която си поддатлива на разни неща и като не си споделяте тя може да има подозрения за това, че вършиш нещо нередно, че се зъбъркваш с грешни хора и контакта помежду ви се губи, а не е редно.
Тя ще е много по спокойна ако знае какво се случва с тебе. Ако си на грешен път - ще ти попречи, ако си на верния, ще те подкрепи.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyНед Яну 17, 2010 12:32 am

Криси, какво става с тебе?
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyНед Яну 17, 2010 12:45 am

Ами не се познават лично.А той първи започна да ми пише.И му вярвам, не знам, познавам го от скоро, но му вярвам.И не знам дали изпитва нещо към мен.
А относно майка ми-права си.И тя мисля, че само на майка ми е казала, но просто ме ядоса това, че не ми каза, че и казва..
п.с. при теб нещо инт?
п.с. 2 Криси, нещо ново?
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyНед Яну 17, 2010 1:29 am

Ами засега не. Ще излизам с Тошко след малко. Иначе нищо ново. Обичайните неща Smile
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyНед Яну 17, 2010 10:25 pm

Хей момичета, как сте? Smile
При мен нищо ново, да ви кажа... Neutral Вики, ама че заплетено се е получило... Ама поне вече ще знаеш да не й се доверяваш на тая твоя "приятелка"...
Дани, при теб как върви? Как са нещата с Тошко? усмивка
Аз все още съжалявам малко, че не успяхме да се видим... И никой не ми се обади.. Но както и да е. Я кажете кво си прайкате? плезене
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyНед Яну 17, 2010 11:54 pm

Ами от скоро пуша... мо то т`ва мойто нищо не е. Смис, само като излизаме някъде от време на време. Ама точно петъка кофти се получи...
Вики, супер яко ти се получава на тебе. Само гледай да не минеш от простото доверие към тоя човек към наивност... Сори, малко и мен ме бие параноята напоследък.
Аз напрао нямам търпение за утре... не знам, имам някакво предчувствие, което дори не мога да определя дали е хубаво, ама само за т`ва мисла... смяях
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyПон Яну 18, 2010 12:01 am

Криси, аз се извинявам, но нямах възможност тогава да се видим. сладур
Работа, учене, в сесия съм, + Тошко, освен това имах шофьорски изпит и ходих и на кормуване и помагах на един колега за проекта и курсовите и ми беше, то още е де, супер натоварено.
Сега се стягам да излизам, че сестра ми има имен ден, аз не смятах да ходя никъде, но тя реве, понеже се разделиха точно днес с приятеля й и затова ще я изведем на боулинг....

Лети, дано предчувствието ти се окаже хубаво. Пожелавам ти го!
Обаче с тези цигари, ако от скоро пушиш - спри ги. Знам, че звуча като някое от родителските тела, но се надявам да ги зарежеш.
Един ден ще съжаляваш.....
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyПон Яну 18, 2010 1:57 am

Ами аз попринцип съм непостоянна в почти всичко, соу... няма да продължи дълго до колкото се познавам. смяях
Ама айде стига по тая тема, че напоследък само за т`ва слушам от доста хора..
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyВто Яну 19, 2010 4:10 am

Хорааа, мисля че имам дооста голям проблем.. Rolling Eyes
Днеска прекарах доста време с 1 ии ми беше някво супер-приятно. И мисля, че съм споменавала, че аз когато харесвам някого се хиля като побъркана...е, нещо такова се получи. А аз не го искам - омръзна ми вече толкова години, но ми е гадно като ме отбягва както беше преди. А пък, ако не ме отбягва мисля, че пак започва да ми харесва... Явно приятелите-момчета не са за мен.
Сега сигурно ще кажете да си фокусирам вниманието върху някой друг. Поне аз бих посъветвала това, ако беше някой друг... Обаче работата е там, че 3 го няма за известно време, а той поне като ми режеше яко надеждите и като ме дразнеше и се бях примирила, че ще е като ми дойде времето...
Ужасно ми е кофти и направо ще откача... Не го искам, обаче не мога да си го избия от главата!! луд луд
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyВто Яну 19, 2010 5:12 am

Лети, а 1 как се държи към теб?
Всъщност как се засякохте и колко време си бъбрихте и къде си бъбрихте?
Той поиска ли да се видите пак? Например утре или тези дни?
Според мен, ако преценяваш, че има шанс той да не е безразличен, защо не оставиш нещата да се слуват, но само ако прецениш, че има нещо от негова страна.
Ако не можеш да прецениш, що не зачекнеш темата за гаджета и го питай дали е влюбен сега, и му кажи, че ти не си за момента заинтересована от никого, за да е наясно, че си свободна и ако и той на това дереже - дайте си шанс.
Може да го поканиш на дискотека с вас например? Виж как ще се държи, дали ще флиртува с другите или ще се стреми към теб и така ще прецениш по-добре дали има нещо или не.

ПП. Още вчера те усетих, че има нещо свързано с момче. Ти се чувстваш тези дни така заинтересована от него отново Smile Излових те още вчера Wink
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyВто Яну 19, 2010 6:38 am

Винаги тези, които поне малко ме познават, ме усещат като има нещо даже преди аз сама да се усетя... смяях
Амии ние сме в един клас - бяхме и сега пак сме ии имахме малко свободно време днеска и бяхме с още едно момче. А той... ами той си е нормален - смис, както винаги, просто аз се държа като пълен идиот и направо сама не се трая.
Офф, ще видя утре като се понаспя на къв кеф ще съм. Може да е само под влияние на ужасно-ревливия сериал, който гледам напоследък...Да бе.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyВто Яну 19, 2010 8:39 pm

Пиши след даскало какво е станало!

ПП: Криси, Вики споделете как върви при вас? Smile
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyСъб Яну 30, 2010 1:59 am

Тази сесия е ужасна. Имам още 2 изпита. Вчера си подадох документите за шофьорската. До месец ще са готови.
Покрай мене нищо интересно.
КОфти ми е, че загубих приятел. Човек на когото много държах и още държа.
Приятелката му го скъса и той беше съсипан и аз не издържах и се намесих. Скарах се с момичето и я накарах да се чувства застрашена и я предизвиках да поиска да си го върне. Плана ми успя. Но сега тя ме ненавижда и не ми повярва на обяснението, че е било номер за да ги здобря и не повярва в искренните ми намерения и не прие извиненията ми и поиска от момчето да я защити, като забрави за съществуванието ми. Това беше условието й, това поиска тя от него - да се отърве от мен, за да му даде втори шанс.
Аз го разбирам. Той ми е толкова благодарен за това, че спасих връзката му, но цената която платихме е много жестока.
Ние наистина много държахме един на друг. И аз съм толкова привързана към него.
НО му казах, че избора ще е мой, не негов, за да не го поставям между чук и наковалня.
Той трябваше да избира между жената, която обича и най-добрата си приятелка. А това е толкова гадно от страна на онази, да го кара да прави това. Затова аз му казах, че избора е мой, не негов, за да не му тежи на съвестта, че аз съм му помогнала, а той ми е забил нож в гърба.
Разбирам го и въпреки всичко той си остава мой приятел. Знам, че и той също ме обича като такава и каквото и да му говори тя за мен дълбоко в сърцето си той знае, че тя не е права, но няма да може да ме защити, защото ще изгуби нея.
А въпроса ми към него беше - дали ваобще си струва?
Дано да си е струвало!

Ами при вас как е? Защо не пишете?
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyСъб Яну 30, 2010 4:58 pm

Тази сутрин към 2 ч. получих смс от този приятел за който ви разправях и той ми написа, че аз съм му най-добрата приятелка и е е*ал майката на сичко и че не ме заменя за нищо.
И аз му се обадих да го питам кво става и той каза, че не можел да спи, заради това между нас и че няма да ме замени за жена, която му дава трохи. Та той я е оставил.
Аз знам колко много я обичаше, но явно е осъзнал кой повече държи на него и това съм аз.
Честно казано - мисля, че така е по-добре. Нека срещне жена, която да го оцени, не като тази, която поиска от него да е друг човек и която изисква от него да обърне гръб на приятелите си.
Да не говориме, че аз на тази мърла съм и писала курсови задачи, правила съм й презентации за университета, каквото е искала съм и давала на заем. Даже клипче им правих с техни снимки за да й разтопиме каменното сърце, но тя е неблагодарна.
А вие защо не пишете?????????
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyНед Яну 31, 2010 5:32 am

Здравейте, здравейте ♥️
Имам нова косаа ^^ т.е. направих си бретон (: По-долу ще ви пусна снимки, аз лично мисля, че така ми е по-добре, защото преди.. приличах на металистка.. Neutral
Някой да иска да знае как мина денят ми?
Е добре.. щом настоявате.хдд /моля ви не ми обръщайте внимание, много съм щастлива!/
Значи сутринта станах в 9:00 закусвах, измих се и седнах на компютъра.До 11.След това се оправих и тръгнах към билла-та, защото се бяхме уговорили с 10 човека от класа ми да ходим на кино.А на спирката на 7 при билла имах среща с едно момиче от класа ми, щяхме да ходим заедно до даскалото /тъй като срещата беше там/ Оказа се, че бях отишла с 30 минути по-рано и реших да отида до зара.Оттам си купих мега яки блузи, толкова време ги търсех ^^ След това отидохме в даскалото и от там към ситито.По пътя беше хипер смешно, снимахме се.Направихме много снимки cute Гледахме аватар.Много хубав филм, препоръчвам го на всички!!! Like a Star @ heaven След филма се опитах да си открадна онези 3D очила ама не стана Neutral Evil or Very Mad ;д Отидохме да ядем и там не беше хилеж, не беше чудо.Буквално се разревахме от смях хд.Та ядохме, смяхме се и отидохме зад ситито на едното хълмче.Там се снимахме още, момчетата се правеха на интересни, мятаха се в снега, абе детска му работа Very Happy След това си тръгнахме и всеки към неговата посока.Аз бях с Руми и Росен.Отидохме на спирката, а Росен беше с друг трамвай, на нас с Руми ни дойде преди на него и се качихме.А на спирката Росен се беше разлигавил и целеше другите трамваи с снежни топки ;д Та от трамвая само видях как рейса ми идва и викам "МАМКА МУ ще го изпусна!" но слязох и пресякох булеварда, не знам как го направих, защото мн ме е страх да пресичам просто така.Той тъкмо зави и аз не можех да пресека, защото имаше коли и зад него го гоних.Вътре видях една позната, говорихме си до Бояна ии след това се прибрах и седнах на комп.
Р. съвсем го заебах ;д Смисъл изобщо нито си пишем нито си говорим.Вече едно "здр" в даскало се случва .. рядко.1,2 пъти на месец.Не ми пука.С. е супер мил.Не мисля, че си пада по мен, но сме големи дружки ^_^ и сме неразделни по скайп, в даскало не се засичаме много честно, но пък сега от понеделник през 70% от часовете ще сме в съседни стаи <3 Мисля, че м/у нас се получи едно дооста добро приятелство и се радвам, че новата 2010 ми го поднесе.Смисъл нали официално се запознахме точно прехода м/у 09/10 (: Да.. супер щастлива съм, той е страхотен.Дори му нарисувах един надпис на fallen /гооолям фен е ;д/ xdd хихи да изтрещяла съм, но не мисля, че той си играе с мен.Просто наистина не очаквам да се получи нещо м/у нас, но и не ми пука.Приятелството му ми е достатъчно ^^
Запознах се с 2 страхотни момичета, едната е от даскало, а другата от фейсбук и си говорихме по скайп и тя е супер готина Very Happy (:
Eто снимки от днес с новата ми прическа, hope u like it cute

me 'n Rosen
всички, без един ;д аз съм озъбеното дебилче хдд
again.. тази снимка ми харесва ^^
идиоти <3
хихи
paparazzi..
xyxyayxa i'm so ugly here ;DD
fav pic ^_^ BFF ♥️ ♥️
me 'n Rummy
Me 'n Emma
ехх тези очилаа ;[
тази е преди да си направя бретон /тук съм излязла хипер добре! ;д/
та какво мислите? Very Happy
Дани, тая с извинение е е*аси кучката!!! ;@ много ги мразя такива "избирай нея или мене"
браво на приятеля ти, направил е правилния избор, че я заебал! Евалата!
Криси, Лети при вас? cherry
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyНед Яну 31, 2010 7:08 am

Викс, отива ти с бретон. ЧАТ *общи приказки* - Page 4 661970
Хубаво е, че се е получило приятелство между тебе и С.
Кой знае, може пък по-натаък да прерасне в друго...
Р. не си струва. Така е по-добре!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyВто Фев 09, 2010 4:13 pm

Момичета къде се загубихте? Какво правите?
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 EmptyВто Фев 09, 2010 5:26 pm

Здравейте <3 Неделният ден:
Излязох с Теди, Лили, Кики, С. и Пацо.Видях ги в рейса, та отидохме заедно.Ядохме и се чудихме кой филм да гледаме и накрая решихме да е "агент под прикритие".Бяхме в една смешно малка зала и трябваше да сме на 3 ред, защото нямаше други свободни места.И седях до С. cherry В началото беше гадно, но след това свикнахме.После тръгнахме към южния парк пеша и през това време се целехме със сняг ;д.Гонихме 102 и слязохме при белите брези, мм там при Шел.И тъй като беше светло, и не ни се прибираше започнахме да се чудим къде да ходим.И започнахме да си говорим и да се хилим, след около 30 минути Теди и Лили си тръгнаха и останахме аз, С., Кики и Пацо.Дойде ми рейса, те не ме пуснаха.И с Кики същата история.Та изпуснах пет 64, накрая стана тъмно, Кики се качи в 102, Пацо и С. трябваше заедно да си ходят, но Пацо си тръгна сам.И С. остана с мен, за да не чакам сама на спирката.Не спряхме да си говорим, но след 30 минутно чакане някъде тъпия рейс все още не идваше, а той трябваше да си ходи и аз му казвам "айде тръгвай, нп.", но той не та не.След малко пак започнах да го убеждавам да тръгва, и той накрая вика "ами аз верно ще си хода" и стана и 64 тъкмо зави Very Happy cute
С всеки ден се убеждавам все повече и повече, колко мил, забавен, свестен е той inlove
При вас как е усмивка
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЧАТ *общи приказки*
Върнете се в началото 
Страница 4 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко останало :: Любовни истории-
Идете на: