twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хора сайта заминава да направим нещо !!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
vanesa

vanesa


Брой мнения : 10
Points : 37
Reputation : -1
Join date : 07.03.2011
Age : 30
Местожителство : Град София

Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  EmptyВто Мар 08, 2011 9:34 pm

Няма никакви коментари повтарят се хората аз мога да го разпространя но направете и вие някъкви усилия!
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  EmptyПон Мар 14, 2011 2:44 am

Това добре, радвам се, че не искаш форума да замре, но не е тук мястото да правиш нова тема - раздела си е за Лично Творчество Wink
В Началото на форума има подходящи раздели, там са направени и специални теми, където можеш да го напишеш това.. Smile Като например да дадеш някакви идеи какво да се направи с форума в темата "Предложения"
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  EmptyНед Апр 03, 2011 9:36 pm

Криси е права, но се радвам, че изявяваш желание да помогнеш.
Не знам дали бихме могли да направим нещо. Нямаме превод, ако се продължи превода на Розуел може и да се подобри нещо.
Другия проблем, е че админката не влиза мн. често.
Върнете се в началото Go down
vanesa

vanesa


Брой мнения : 10
Points : 37
Reputation : -1
Join date : 07.03.2011
Age : 30
Местожителство : Град София

Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  EmptyПон Апр 04, 2011 11:24 pm

Хора , знам как е но мисля , че ще се справим!! Това , е страхотен сайт и не трябва да го изоставяме ... Например аз ще розпотсраня малко ако може , и вие можете да ми помогнете като пускате нови историйки SmileSmileSmileSmileSmileSmile .. Благодаря предварително аз ще кажа на едни моя приятелки да се регистрират и да влзат да видят как са нещата ,, та и те са големи фенки на Здрач дори ако някой иска да гледа Затъмнение имам го с бг субтитри го намерих усмивка .. Мерси много !!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  EmptyВто Апр 05, 2011 12:02 am

Ще бъде страхотно! Сега остава админката да се появи и да направи някого свой помощник, защото без да има админ, редовно влизащ тук, не знам до къде ще я докараме. Нито може да си направиме нови раздели ако се наложи, нищо.....
Аз не желая да съм админ, тъй като съм доста заета, но ако някой изяви желание да пише на Вики едно л.с. и да я помоли да го направи пом. админ, за да не загине сайта. А също така ни трябват и преводачи и още модератори. Без превод - загиваме!!!
Върнете се в началото Go down
vanesa

vanesa


Брой мнения : 10
Points : 37
Reputation : -1
Join date : 07.03.2011
Age : 30
Местожителство : Град София

Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  EmptyВто Апр 05, 2011 3:42 pm

Да , така е!
Аз , може да им пиша но , съм нова тук и незнам как , моляте ако , знаеш как кажи ми .. SmileSmileSmile
.. усмивка усмивка Но , мисля , че едни моя прителки днес ще , се регистират поне така ми казаха .. усмивка ..Но , този сайт наистина е чиден и трябва да направимнещо дории и ако трябва да се скъсам за да го направяя усмивка усмивка
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  EmptyВто Апр 05, 2011 3:45 pm

Единственият начен да се свържеш с админката е да й пишеш лично съобщение и да се надяваме да го види скоро. А за да напишеш съобщението отиваш горе в менюто и избираш - Message
Върнете се в началото Go down
my_real_love

my_real_love


Брой мнения : 7
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 05.04.2011

Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  EmptyВто Апр 05, 2011 3:58 pm

Здравейте , аз съм нова тук усмивка .. Искам да , Ви помогна и мисля , че и аз мога ..
Върнете се в началото Go down
vanesa

vanesa


Брой мнения : 10
Points : 37
Reputation : -1
Join date : 07.03.2011
Age : 30
Местожителство : Град София

Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  EmptyВто Апр 05, 2011 4:02 pm

Хахх .. смяях смяях .. Извинявай , ако стана досадна но м как се казва регистрацията на администраторката? усмивка усмивка усмивка ..
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  EmptyВто Апр 05, 2011 7:47 pm

Ника й е: Вико. : ))
На другата админка - *crazybass* никой да не пише, тя работеше срещу форума и затова е отстранена. Единственият админ е Вики, но последното й влизане е било преди 2 месеца.
Без нея за момента можем да се опитаме да популяризираме форума и да потърсим преводачи, за да продължи превода, но няма как да назначиме официално нови модератори и преводачи съответно, защото тези правомощия, както и достъп до главния контролен панел има само админа.
Предполагам Вики няма да е против да направи някой от вас, изявяващ желание и сериозен ест. да стане пом. админ. Известно време тази функция изпълняваше Лети, но тя се отказа. Имаше и превод, благодарение на който имаше и повече посещаемост, но нейно право бе да го прави каквото реши, затова тя го свали от форума.
Аз, Криси и Лети направихме всичко възможно за да има посещаемост, но.... без превод, както вече многократно казах, каузата е изгубена.

ПС: my_real_love радвам се, че изявяваш желание да помогнеш.

Но да Ви кажа - само с популяризиране на форума няма да стане. Трябва ни нещо, което да задържи потребителите, а това нещо е превод. Някой трябва да продължи превода на Розуел, но да е сериозен и да знае английски, за добро ниво говоря. И е хубаво, да са няколко преводачи, за да си разделят работата, за да може да им остава и малко лично време все пак.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  EmptyВто Апр 05, 2011 8:14 pm

vanesa, предлагам тази цялата тема да я изтриеш /ако може де, че не знам как са настройките тук/, тъй като ти си я създала, а в момента няма админ и аз не мога да я изтрия, защото това е раздел за лично творчество и не му е мястото да обсъждаме въпросите на форума тук, както вече отбеляза и Крисито.
Прехвърлила съм всичките ви мнения по въпроса в темата, където му е мястото за това, а именно в:
Начало :: За форума :: Въпроси за форума. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора сайта заминава да направим нещо !!    Хора сайта заминава да направим нещо !!  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хора сайта заминава да направим нещо !!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Лично творчество :: Фен Фикшън-
Идете на: