twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложения

Go down 
+8
dark_princess369
Krisi7o
djenny_m
crazybass
sweet_dream
BLooDyKiSs
Summer Girl
Вико. : ))
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Юли 22, 2009 1:58 pm

Има подфорум "Фен арт", където всеки може да си качва снимките. Според мен не е нужен допълнителен подфорум за снимки scratch
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПет Юли 31, 2009 6:59 pm

Незнам дали тук му е мястото да пиша, но понеже не видях друго по-подходящо място реших тук да го напиша.
Забелязах, че часът не е актуализиран. Exclamation
Например аз ако съм влязла в 13 ч., и съм писала мнение, после ми показва в сайта, че въм си написала мнението в 11 ч. примерно. Няма съответствие между действителния час на влизане и този който го пише в сайта.
Трябва да го оправим! Smile
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Авг 05, 2009 12:22 am

Хора хрумна ми нова идея за подфорум - ВИЦОВЕ.
Нещо с което да подобрим настроението си, какво мислите?
cheers
Върнете се в началото Go down
dark_princess369

dark_princess369


Брой мнения : 35
Points : 55
Reputation : 0
Join date : 10.07.2009

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Авг 05, 2009 6:03 pm

На мен идеята на Джени ми харесва.

А сега, и аз веднъж да имам предложение за тук. Хрумна ми да се направи подфорум "Спомени", а може и нещо като мисли на велики личност. Из интернет има какви ли не подобни неша и лично на мен са ми мн приятни. Вие какво мислите?

Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyЧет Авг 06, 2009 2:46 pm

Много добри идеи, момичета, не знам от къде ги вадите, но моята главица нямаше да измисли нещо подобно смяях смяях , съжалявам, че не влизам много често, но се опитвам да довърша лятната ваканция на макс, защото остава малко време Crying or Very sad Предложения - Page 2 748793 Предложения - Page 2 330577 cryy cryy cryy
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Авг 26, 2009 8:45 pm

Съжалявам, че ще се повторя, но забелязах, че часът не е актуализиран. Предложения - Page 2 Icon_exclaim
Например аз ако съм влязла в 13 ч., и съм писала мнение, после ми показва във форума, че съм си написала мнението в 11 ч. примерно. Няма съответствие между действителния час на влизане и този който го пише във форума.
Трябва да го оправим! Предложения - Page 2 34925
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyЧет Ное 05, 2009 4:53 pm

хелоуу на всички.Такам хора давайте някакви предложения за да напълним форума.Аз написах писма до браво и до хай клуб но глупаците не ми го побликуваха Mad Mad Evil or Very Mad таа чакам предложения ;]] мерси за вниманието ^_^

п.п и ако някой иска да е мод да пише ;]
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 1:36 am

Тъй като виждам, че от доста време /месеци/ някои модератори не са посещавали форума мисля, че функцията им на модератори изисква все пак да го правят, нали това им е работата и в този смисъл, след като не си я вършат, няма нужда да им се приписват незаслужени модераторски титли и привилегии, след като не изпълняват задълженията си!
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 1:48 am

И аз за това си мислех.Сега ще се погрижа
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 1:50 am

djenny_m написа:
Тъй като виждам, че от доста време /месеци/ някои модератори не са посещавали форума мисля, че функцията им на модератори изисква все пак да го правят, нали това им е работата и в този смисъл, след като не си я вършат, няма нужда да им се приписват незаслужени модераторски титли и привилегии, след като не изпълняват задълженията си!

Съгласна съм с Дани... А относно това за кои Модове се отнася - те си знаят... Wink Мисля, че твърде лесно може да се стане Мод тук.. Не, че имам нещо против, дори напротив... Обаче КАК след това ще се разбере кои са постоянни и кои не? Защото след като някои си получат Ранга и Цветния Профил, спират да са редовни.....
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 2:01 am

Аз започнах да гласувам във всяка от анкетите в новия подфорум, обаче се сетих нещо друго.
Защо не се изтрият всички предложени подфоруми и да се направи един нов на тяхно място, където да се сложат теми за всички тея неща и други, естествено.
Може да е нещо тип Всичко останало, което ни интересува или подобни.
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 2:04 am

Лети, Аз съм "За"!! Smile
Като цяло идеята не е лоша, а и така Ще се предпазим от "Непосещавани Раздели", защото "всичко останало" ще е събрано в Едно cute
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 2:18 am

Искам да предложа да се премахнат и регистрациите на всички потребители непосещавали форума от месеци. Няма смисъл да се пълни форума с потребители, които не се правят труда да го посещават.
Има хора, които са влязли само един път в датата на регистрирането си и от тогава не са влизали...с месеци.....
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 2:22 am

Ъъм не може ли да се махнат тия подфоруми от главната страница?
Така стана добре, само да ги няма. смяях Ии да се прибавят ЛИ към тях ново. Пък по памет ще възстановим темите. Джени беше казала, че няма да се занимава, обаче на мен ми липсва ЛИ и ще се опитам да възстановя това-онова. cute
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 2:27 am

Отново се съгласявам с Лети... Подфорумите не изглеждат добре отдолу,а пък и на Мен колко ми Липсва ЛИ, направо не мога да опиша.. ss Вики, Защо поне не опитахте да Възстановите Раздела, след като беше Изтрит???? Question
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 2:39 am

Хора днес почти цял ден не съм мръднала от компа.И през половината време се занимавах с форума.Не е така както звучи, смисъл с удоволствие го правих, опитах се да възтановя темата но я няма... извинявайте на всички...
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 2:50 am

Ок, ясно. Поне направи раздел, щото ако не се сещаш - ние обикновените потребители пък били те и модове, не можем, а ние ще си сложим к`вото си искаме вътре!
Леле човек, т`ва с голямото занимаване с форума ме уби... Щото не виждам кой знае к`ва промяна. Освен след 10минутно дрънкане и обсъждане, нов раздел, който дори не е направен като хората и една нова модераторка, която изведнъж има 3 раздела, а джени или криси не помня вече като искаше някой от разделите, които нямаха модове им беше отказано, щото сме имали право на по 2 подфорума. Леле тука става няква пародия, моля ви са админки, осъзнайте са малко. И освен това сами си нарушавате правилата. Ако трябва и конкретни примери ще ви дам.

Надявам се, че тва мнение ще оцелее. Много жалко за вас иначе. смяях
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 2:54 am

Аз искам да предложа темата "недоразумения", която е създадена в 2 бр. да остане само в 1 бр. и искренно се надявам мненията в нея да не бъдат изтрити.
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 3:03 am

За пореден път съм Абсолютно съгласна с Лети... И Дани е права, че има 2 еднакви Теми..

Е,хора - не знам просто вече.... Сега ще говоря открито, но не съм сигурна вече направо дали да изразявам мнение друг път... Може да мислите, че издребнявам или нещо такова, но нямам думи да опиша колко ми е Кофти, че Моите мнения и Постове са с "Отрицателен" отзив... Е,ами след като не зачитате това, което казвам и след това Получавам "Минуси" (Все едно сме в 1 клас... Rolling Eyes), ами просто повече НЯМА да пиша, няма да се занимавам да изказвам мнение... Ако не искате - няма и да Съм Мод... Защото накрая само ми се разваля настроението, и то за какво?! Да си гледам МИНУСИТЕ на Профила.....

Едит: Надявам се мнението ми да се запази и да не бъде изтрито, дори и да мислите, че се "Сдухвам" за дребни неща...
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 3:13 am

100% съгласна с Криси!
Защото все пак това е нашето мнение и с него ние не нарушаваме превилата на форума. Имаме право да изказваме какво мислим и след като повечето мислим еднакво можеби трябва да се замислите дали не е грешката във вас самите...
Все пак всичко тръгна заради изтриването на темата.
Не ние направихме грешката, а сега се получава така, че ние си плащаме за това и също така трупаме минуси, понеже пък не се примиряваме с положението....Ами няма да се примиряваме...когато нещо е нередно и несправедливо трябва да ми се даде гласност, а не да се трият постовете ни и да се потулват нещата!
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 3:16 am

Ама никой не ви спира да си казвате мненията! Някой да ви е казал ''ако си изкажете мнението ще ви баннем'' или нещо от сорта?!?!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 3:20 am

Аз не мога да разбера к`ви админки сте бе?!
1000 пъти ви се каза да се оправи часа на форума, защото е тотално сбъркан.
После правите и триете теми като едното нищо.
Изобщо не се вслушвате в това, което ви се казва, защото колкото и да не ви се вярва ако не аз (щот съм на ваще години), то поне Криси и Дани ви говорят истината и можете и да научите нещо.
Като толкова искате да имате форум се дръжте като админки и си вършете работата като хората.
Предложения - Page 2 324576
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 3:21 am

Вики, не съм казвала, че ни спирате да си казваме Мненията... С предния си Пост имах предвид, че Когато някой говори открито, и ако друг не е съгласен с него,какво?! - Даваме си "Минуси" все едно сме в 1 клас... Е,едно че е Кофти така, някой да си го вижда това в Профила (Говоря от ЛИЧЕН опит), и друго, че все едно не можем да изкажем мнение от "Страх" да не ни гласуват с Минус на Мнението....
А и след като никой не спира никой да изкаже мнение, Защо Постовете на Дани и на Лети бяха изтрити???? Question
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 3:30 am

флууд Wink
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 7:47 pm

Флууд вика, хах...
И айде земете върнете форума в нормален вид, че от оня форум някой, ако го види и война ше стане. И без това голяма част от нещата са изкопиране от там. Пък е новите цветове на модовете и админите са отвратителни... Предложения - Page 2 594507
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Предложения за превод на книги
» Предложения и коментари за раздела

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Начало :: За форума-
Идете на: