twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЧАТ *общи приказки*

Go down 
+6
Dark_Red_Rose
itorlakov
Krisi7o
Вико. : ))
Lindor<33
djenny_m
10 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next
АвторСъобщение
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyСъб Юли 03, 2010 11:07 pm

Ааа, и аз бях на моренце 3 дена. смяях Няк`во ноу готино беше, макар че не му давах ноу надежди, ноо добре се получи. Като изключим, че съм супер болна в момента и само спя по цял ден, съм много доволна. Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyНед Юли 04, 2010 12:00 am

Ех аз можех да отида до Турция за 5 дена с класът, ама не отидох... много ги мразя чесно казано, пък и 18 часа път с автобус не ми се нравят особенно.
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyНед Юли 04, 2010 3:27 am

Класа си ли мразиш?
И аз моя много не го обичах през по-голямата част от тая година, ноо... всъщност са печени хора, просто са доста по ненормални от мен и ми трябваше известно време да им свикна смяях
Аз с тях бях и ходихме по нащо море - Несебър, Созопол, Лозенец. Smile
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyСъб Юли 10, 2010 2:54 am

Да много при това!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyСъб Юли 10, 2010 2:57 am

Хора, защитих днес дипломната си с пълно 6.... Това беше един от най-ужасните ми дни.... Искам да го забравя.... луд
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyСъб Юли 10, 2010 2:59 am

Сега остава аз да си взема изпита с пълно 6 !
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyСъб Юли 10, 2010 3:04 am

Успех! Smile
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyСъб Юли 10, 2010 3:05 am

Мерси! Стискайте палци!
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyСъб Юли 10, 2010 5:04 pm

Джени, браво!! Smile Smile Много се радвам за тебе.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyСъб Юли 10, 2010 6:13 pm

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 9132 ЧАТ *общи приказки* - Page 9 9132 ЧАТ *общи приказки* - Page 9 9132 ЧАТ *общи приказки* - Page 9 9132
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyНед Юли 11, 2010 7:32 pm

Гога, стискам палци! Да пишеш после как е минало!!! ЧАТ *общи приказки* - Page 9 98459
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyПон Юли 12, 2010 8:31 pm

Имам 5.60
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyПон Юли 12, 2010 8:43 pm

Корекцията на кирилицата от мен! Честито Гога! dance
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyПон Юли 12, 2010 10:57 pm

Честито! Smile
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyВто Юли 13, 2010 3:52 am

Гога, ама ти нали днес си бил на изпит, как така си знаеш оценката?
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyВто Юли 13, 2010 4:24 pm

Ами тея от изпита ми остажиха листчето със задачите и като излязоха отговорите следобяда майка ги свери и ми каза че имам 5.60 Smile
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyЧет Юли 15, 2010 8:14 pm

Ехоо напишете нещо почти всички сме вътре пък никой нищо не казва
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyЧет Юли 15, 2010 9:37 pm

аз изчезвам на кино...... inlove
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyНед Юли 18, 2010 4:28 am

Един ден, симпатичен млад мъж застанал в центъра на града, обявявайки на всеослушание, че има НАЙ-КРАСИВОТО СЪРЦЕ в околността. Насъбрали се много хора и започнали да се любуват на Сърцето му. То наистина било от безукорна хубост. Нямало петна по него, никакви неравности, нищо. И хората се съгласили с него, това наистина било най-красивото Сърце, което някога са виждали.

Тогава обаче от някъде се появил един старец и казал:
- Твоето Сърце не притежава хубостта на моето!

Насъбралото се множество и младият мъж погледнали Сърцето на стареца. То биело силно, но цялото било в белези, на места липсвали части, които били заменени от други, та приличали на кръпки с разръфани краища. На други места парчетата липсвали изцяло и се образували дълбоки бразди...

Хората гледали смаяни стареца, как било възможно да твърди, че неговото Сърце било по-хубаво...

Младият мъж, като видял в какво състояние е Сърцето на стареца се разсмял и рекъл:

- Ти май се шегуваш! Да сравняваш Сърцето си с Моето?! Моето е перфектно, а Твоето е кръпка до кръпка, бразда до бразда...

- Да - отговорил му старецът - Твоето Сърце изглежда прекрасно, но аз и за миг не бих го разменил за Моето. Всеки белег върху Сърцето ми е знак за един човек, на когото съм отдал любовта си. Аз откъсвам по едно парче от Сърцето си и го подарявам. Понякога и на мен ми подаряват късче сърце, което приляга на мястото, от което съм откъснал от моето. Ала нали късчетата не са точно премерени, затова се получват и такива ръбове понякога. Но аз много ценя тези ръбове, те са ми много скъпи, защото ми напомнят за любовта, която делим с този човек. Понякога съм дарявал от моето Сърце без другият да ми е давал от своето. От това са празните бразди, които са останали. Да даряваш любов означава и да рискуваш. И въпреки, че тези бразди са болезнени, те са останали отворени, за да ми напомнят за любовта, която изпитвам към тези хора. И аз се надявам един ден те да се върнат и да запълнят празните места...

Сега разбираш ли, коя е ИСТИНСКАТА КРАСОТА?...
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyНед Юли 18, 2010 4:43 am

Хубава история....
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyНед Юли 18, 2010 4:58 am

"Инсталиране на програмата "Любов"



...Диалог с космическата техническа поддръжка...


Техническа поддръжка:
- Здравейте! Мога ли да ви помогна с нещо?

Клиент:
- Ами след известно колебание се реших да си инсталирам "ЛЮБОВ"... Бихте ли ме придружавали в този процес?

Техническа поддръжка:
- Да, мога да ви помогна. Готов ли сте да продължите?

Клиент:
- Ами аз нямам много добри технически познания, но мисля че съм готов. Какво трябва да направя първо?

Техническа поддръжка:
- Първата крачка е да си отворите СЪРЦЕТО. Направихте ли го вече?

Клиент:
- Да, отворих си СЪРЦЕТО. Но там сега са пуснати и разни други програми. Възможно ли е да инсталирам "ЛЮБОВ", докато те вървят?

Техническа поддръжка:
- Бихте ли ми казали, кои програми са пуснати?

Клиент:
- Момент, да погледна... Сега имам "Наранено минало", "Ниско себеуважение" и "Завист и неприязън"...

Техническа поддръжка:
- Няма проблем! "ЛЮБОВ" стъпка по стъпка ще изтрие "Наранено минало" от вашата операционна система. Тя наистина ще си остане в постоянната памет, но няма да нарушава работата на останалите програми...
След време "ЛЮБОВ" ще пренапише "Ниско себеуважение" с един друг модул на име "Високо себеуважение"...
А "Завист и Неприязън" ще трябва напълно да бъде изтрита, защото тази програма пречи на "ЛЮБОВ" да бъде инсталирана правилно. Можете ли още сега да започнете това?

Клиент:
- Бих искал, но не зная как точно да го направя. Можете ли да ме упътите, как точно става това?

Техническа поддръжка:
- Разбира се, с удоволствие! Отворете Стартово меню и задействайте "ПРОШКА". Повтаряйте тази стъпка толкова дълго и дотогава, докато "Завист и неприязън" не се изтрие напълно...

Клиент:
- ОК, това го направих. И "ЛЮБОВ" веднага започна да се инсталира. Това нормално ли е?

Техническа поддръжка:
- Да, но имайте предвид, че досега имате само основната версия. За да направите останалите подновявания, ще трябва да се свързвате с други СЪРЦА...

Клиент:
- Оооопс! Вече имам грешка в програмата: "Грешка - програмата не работи на външни компоненти!"... А сега какво трябва да правя?

Техническа поддръжка:
- Не се притеснявайте! Това всъщност означава, че програмата "ЛЮБОВ" е конфигурирана, за да върви във вътрешното СЪРЦЕ, но още не е стартирана във вашето външно СЪРЦЕ...
В нетехнически смисъл това звучи просто: Вие трябва първо себе си да обичате, преди да обичате някой друг...

Клиент:
- Добре, а какво трябва да правя сега?

Техничека поддръжка:
- Отворете директория "Себеуважение" и маркирайте следните файлове:
"Себепрощаване", "Разпознай твоята стойност" и "Признай твоите ограничения"...

Клиент:
- ОК, осъществено!

Техническа поддръжка:
- Сега ги копирайте в директория "Мое сърце". Системата ще пренапише всички файлове, които противоречат на това и ще коригират някои грешни настройки. Освен това трябва да изтриете "Безкрайна самокритика" от всички директории и след това да изпразните "Koшчeтo" си от всичко насъбрано до този момент в него, за да може всичко изтрито да е действително отстранено и да не се появи отново...

Клиент:
- Разбрах...
"Мое сърце" вече се пълни с нови файлове...
"Усмихвам се" върви сега на монитора ми,
"Мир и благоразположение" се копира автоматично в "Мое сърце"...
Всичко това нормално ли е?

Техническа поддръжка:
- Понякога. При други този процес може да продължи по-дълго време, но всичко се случва точно когато трябва, защото така е програмирана да работи "ЛЮБОВ"...
Още нещо, преди да затворим "ЛЮБОВ" в безплатен продукт - дайте тези модули на всички, които срещнете! Те ще ги споделят с други и скоро ще се реваншират с други готини модули...

Клиент:
- Благодаря ти, Господи, за поддръжката!!!

От Сиска
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyНед Юли 18, 2010 5:00 am

Група от професионалисти задали на деца от 4 до 8 години въпроса: "Какво според теб означава ЛЮБОВ?”. Всички останали изумени от отговорите, които получили. Те били далеч по-смислени и по-дълбоки, отколкото някой е можел да очаква. И спокойно могат да служат за пример и на много възрастни...


Ето, какво е ЛЮБОВ според децата:

Любов е...
~ когато някой нарани някого, но даже и много наранен, другият да не заплаче, защото знае, че това ще нарани този, който току що го е наранил.
Матю – 6 години

Любов е...
~ когато казваш на някого нещо за себе си, което много те излага и е много лошо и се страхуваш, че този човек ще спре да те обича заради признанията ти, но той те изненадва с факта, че те обича дори повече от преди.
Саманта – 7 години

Любов е...
~ когато мама прави кафе на татко и сръбва от чашата му, преди да му я даде, за да е сигурна, че е хубаво и не пари.
Дани – 7 години

Любов е...
~ когато баба получи артрит и не можеше повече да се навежда, за да си лакира ноктите на краката. Оттогава дядо прави това вместо нея винаги, дори след като и той получи артрит на ръцете.
Ребека – 8 години.

Любов е...
~ когато се целуваш с някого през цялото време и когато се уморите да се целувате, ти искаш още да бъдеш с него и да си говорите още. Мама и татко са такива. Те изглеждат неприлично, когато се целуват.
Емили – 8 години

Любов е...
~ когато някой те обича и произнася името ти различно. Ти просто знаеш, че името ти е чисто, произнесено от него.
Били – 4 години

Любов е...
~ когато мама дава на татко най-хубавото парче от пилето.
Илейн – 5 години

Любов е...
~ когато едно момиче си слага парфюм и едно момче си слага афтършейв и те излизат заедно и се миришат.
Карл – 5 години

Любов е...
~ когато ти отиваш да си купиш нещо за ядене и даваш на някого повече от твоя чипс, без да искаш той да ти дава изобщо от своя.
Криси – 6 години

Любов е...
~ това, което е в стаята с теб на Коледа, ако ти за малко спреш да отваряш подаръците си и се заслушаш.
Боби – 7 години

Любов е...
~ когато мама вижда татко мръсен, потен и неизбръснат, но въпреки това му казва, че е по-хубав от Робърт Редфорд.
Крис - 7 години

Любов е...
~ когато си решил да се учиш да обичаш хората повече и започваш с някой, който изобщо не харесваш.
Ника – 6 години

Любов е...
~ когато казваш на едно момче, че харесваш ризата му, дори да виждаш, че той ходи с нея всеки ден.
Ноил – 7 години

Любов е...
~ когато една стара жена и един стар мъж са все още много добри приятели, макар че се познават добре и са заедно от много дълго време.
Томи – 6 години

Любов е...
~ когато по време на моя рецитал по пиано, като излязох на сцената, много се страхувах. Видях колко много хора има в залата! Всички ме гледаха. И видях татко, който ми махна с ръка и ми се усмихна. Той беше единственият, който направи това. Повече не се страхувах.
Синди – 8 години

Любов е...
~ когато мама ме целува за "лека нощ" вечер, преди да си легна. Никой друг освен нея не го прави.
Клер – 6 години

Любов е...
~ когато тате прави пилешка супа за мама и тя винаги го остава да я приготви с риск ,че той както винаги ще я пресоли.
Мончо - 4 години

Любов е...
~ да целуваш, да прегръщаш... и да казваш НЕ!
Пати – 8 години

Любов е...
~ когато кученцето те близва по лицето дори тогава, когато си го оставил цял ден самичко вкъщи.
Мери-Ан – 4 години

Любов е...
~ когато по-голямата ти сестра ти дава всичките си дрехи, като ти казва, че има много други, а всъщност няма и после излиза, за да си купи нови.
Лорен – 4 години

Любов е...
~ когато мама вижда татко седнал на тоалетната и не мисли, че това е срамно.
Марк – 6 години

Любов е...
~ това, което те кара да се усмихваш, когато си тъжен.
Тери – 4 години

Любов е...
~ да казваш "Обичам те!", само когато това е истина и действително го чувстваш, а когато е истина - да можеш да го казваш по-често, защото... хората забравят.
Джесика – 8 години



От Сиска
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyНед Юли 18, 2010 5:16 am

Много често не можеш да имаш нещата, които искаш
най-силно. Желанието ни оставя с разбито сърце... изтощава ни. Желанието
може да провали живота ти. Но колкото и трудно да е да искаш нещо,
хората, които най-много страдат са тези, които не знаят какво искат.


Петя Иванова
Върнете се в началото Go down
Lora11

Lora11


Брой мнения : 21
Points : 49
Reputation : 6
Join date : 18.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyПон Юли 19, 2010 8:33 pm

И аз да се набутам тук, че нещо ми е скучно дърво
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 EmptyПон Юли 19, 2010 8:35 pm

Еми похвали се с нещо. супер
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 9 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЧАТ *общи приказки*
Върнете се в началото 
Страница 9 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко останало :: Любовни истории-
Идете на: