twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЧАТ *общи приказки*

Go down 
+6
Dark_Red_Rose
itorlakov
Krisi7o
Вико. : ))
Lindor<33
djenny_m
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyЧет Дек 17, 2009 8:28 pm

Здр. Викс. Ако говориш за Р. - аз съм твърдо против!!!
Не може да се сваля с приятелката ти пред теб, и после като не му върза с нея да ти вика - айде да си ми гадже.
Смачкай му фасона! Поне аз така бих направила...


Ами аз съм страхотно. Първо имам имен ден, но не ми се празнува, на работа съм сега и второ - ударила ме е музата и ще пусна днес още една глава от фика. Снощи също пусках и искам до края на декември да е завършен целия.
Днес видях дъртия багерист и се питам - КЪДЕ Е ПЛАМЕН???? ЧАТ *общи приказки* - Page 2 748793
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyЧет Дек 17, 2009 8:55 pm

Дам, вероятно си права.Да наистина.Няма да му се вържа толкова лесно..!

ЕДИТ: Изобщо няма да му се вържа смяях ;]]]]]
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyПет Дек 18, 2009 1:26 am

Олее Честит Имен Дееен!! (хъг)х10 Да ти е живо и здраво името ии само хубави неща да ти се случват от тук нататък!

Криси, според мен не се ядосвай толкова. Имам предвид, че с моите приятели и аз така си пиша, все едно се сърдиме, а всъщност нещата са си наред. Може просто да не е бил на кеф и да си го е изкарал на теб - на всеки се случва, нали? Не си прави толкова бързо някакви заключения, не си заслужава да се разваля приятелство заради такова нещо. Ако го е казал на сериозно - то ще си проличи. + това, когато нещата с онова момиче приключат (ако изобщо има нещо) пак към теб ще се обърне нали? *и т`ва го казвам при условие, че от 1 месец съм скарана с най-добрата си приятелка заради гаджето и и защото тя се върза на един невинен базик от моя страна, ноо вярвам в думите си и не мисля, че едно дългогодишно приятелство трябва да се скъсва заради подобни глупости.* Smile

Вики, защо не опиташ с Р.? Може би ония неща с приятелката ти са били на базик. Смисъл, хората го правят, нали? Може наистина да те харесва и да иска да ходите. Едно момче не се навива лесно да говори за чувствата си, поне на мен никога не ми се е случвало. Според мен трябва да му дадеш шанс и да забравиш за приятелката за даден период от време. До колкото разбрах и ти го харесваш, така че не мисля, че трябва да се отказваш толкова лесно. Smile

Дани, още се надяваш Пламен да се върне, нали? Забрави го, и без това нищо не може да се очаква от него. Той има приятелка, ти - също. А и докато беше близо до тебе само страдаше повече - започвам да си мисля, че си някоя мазохистка... смяях Само ще страдаш, ако го видиш отново. Съсредоточи се върху връзката си и другите неща. Smile

Нещо днеска ме е ударила музата. Very Happy При мен няма нищо... Неска обаче в даскало по физическо беше сууупер смешно. Само играйм волейбол и нали сме зайци и не можем. И 11 клас ся момчетата, седнали отстрани и само се хилят. А ицата е един от моя клас дет мяза на бобър, супер бавен е иначе сигурно не е зле, ама не мисля, че някога ще разбера нвм. Таа идва топката и от първа линия аз ицата и аля се събираме да я ударим и никой не следи другия и стана едно мазало. И единия от 11 се провиква "тройкааа!!" и сички на земята чоек. само ицата не се усети, ама то никой не е очаквал. После съм се хилила 20 минути без да спирам.
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyПет Дек 18, 2009 4:16 am

Честит имен ден, Дани!!! ЧАТ *общи приказки* - Page 2 9132 ЧАТ *общи приказки* - Page 2 9132
Да си жива и здрава, и ти, и името ти... ^^
Пожелавам ти много късмет, любов, пари, всичко най-най.. Само Усмивкии и Хубави мигове! ЧАТ *общи приказки* - Page 2 573627
Продължавай все така да ни радваш и помагаш!! Аз лично се радвам страшно много, че познавам такъв мил, добър, сърдечен и страхотен човек като Теб!!! Успех във всичко, мила! cute

П.п Лети, на това "Тройкааа!" съм се смяла и аз поне 10 минути... смяях смяях смяях смяях
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyПет Дек 18, 2009 4:20 am

Аууу дааа.. Честит имен ден и от мееннн целувка [мечкаа] Пожелавам ти всичко да ти върви и в любовта и в живота ЧАТ *общи приказки* - Page 2 573627
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyПет Дек 18, 2009 4:29 am

Мерси момичета! ЧАТ *общи приказки* - Page 2 9132 ЧАТ *общи приказки* - Page 2 9132 ЧАТ *общи приказки* - Page 2 9132

Лети, направо ме накефи днес. Наистина си права за всичко което каза.
Сега започвам да се замислям над това което каза на Вики. Може и така да е, но аз лично не бих преглътнала факта той да се сваля с приятелката ми и после да ми казва, че искал мен...но сега хората правят какво ли не....Трябва да погледнем ситуацията от всички възможни страни. Аз можеби съм по-строга и затова така реших въпроса, че е по-добре да не е с него. Но ти също си права за това което каза по въпроса.
Остава само Вики да реши какво иска...
Лети, а това с тройката и аз му се смях... Забавлявай се!
Честно казано, аз бях много щастлива без гадже!
За Пламен също си права - май съм мазохистка!

Криси, не се ядосвай мила за синеочкото. Аз днес се скарах с един приятел отчасти заради нещо подобно, познаваме се от 10 години. Но днес всичко приключи. И честно казано, не съжалявам.... Един ден той ще се събуди сам, без приятели, а тези които е мислил за приятели отдавана ще ги няма и ще си блъска главата в стената, но затова може да вини само себе си.
Съгласна съм, с Лети, че е жалко нещата да свършват така, но той е този който трябва да стигне до този извод, че не е прав. Защото ти си в правото си, а той не е коректен!
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyПет Дек 18, 2009 6:03 am

E да, ама нали всеки си гледа от неговата камбанария. Wink За случая на Криси говоря.
Да речем аз сега се сърдя на въпросното момиче и ми е пределно ясно, че голяма част от вината за караницата е моя, но няма да и се извиня. Просто съм прекалено горделива да го кажем.
Днес ме светнаха от нейните хора там, че и тя мислела същото, обаче няма да се откаже.
И така си се подминаваме като пътни знаци, обаче съм сигурна, че ще се сдобрим тука преди празниците. Тя няма да издържи. смяях (мисля, че споменах нещо за гордостта)

А колкото до забавното - ами аз ако седна да ви разправям всичко, не знам до къде ще я докараме... Нашия клас сме на темата "купон да става", другто никой не го интересува... соу... можете да си представите. смяях
Т`ва дет те е накефило дани, нищо не е. Very Happy Къде, къде по-фрапиращи като дължина и съдържание постове съм правила. Даже скоро установих, че музата ми идва към 3-4 сутринта, ако съм будна. Сутринта съм най-заспала и ако някой ме слуша...горко му, честно. смяях
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyПет Дек 18, 2009 9:01 pm

Very Happy Very Happy
Днес имаше 8,9 см сняг в двора и нали се сещате какво стана - война със снежни топки смяях смяях И голямото около 9 момчета (в това число Р. и приятелите му) + един от моя клас ме нападнаха ;хх :д горко ми имах сняг навсякъде.И те нали ме целеха и ме свалиха на земята и Р. се усети и ме дигна и някъв вика "айде стига толкова".И ми стана едно супер яко, защото просто се държа като.... истинско момче смяях смисъл дразни ме, но знае кога да спре.И ми стана едно миличко на душата [sun].И след даскало пак, но тоя път същия от моя клас той ме спъваше и ме буташе на земята и ме целеше със сняг.И Р. и приятелите му като го подхванахаа и стана не на бяла мечка а на 2 бели мечки и след това аз си тръгвах и той дойде при мене и бяхме само ние двамата и той ме погледна и аз му казах, че тръгвам и той ме погледна и .. не знам очите му изглеждаха .. различни.Искрени.Но съм твърда в решението си да не приема, просто не му вярвам..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyСъб Дек 19, 2009 3:13 pm

Викс в тази случка Р. ми направи хубаво впечатление. Но найстина трябва да прецениш - искаш ли да си с него или не!
Незнам, може пък Лети да си окаже права...
но пак казвам, аз незнам дали бих забравила онази свалка и то пред теб....Това беше грубо и непростимо...

Аз да ви кажа - вчера, едно БМВ, като на Пламен, същото, с черни джанти, двуврато, същия цвят влезе на портала. Говореше известно време с охраната и си отиде. Мисля, че беше той. Можеби търсеше някого, но техните не работеха вчера, поне тези навън де.
Не можах да видя рег. №, понеже ми беше мн. далече.
Но в Сф. са малко този тип коли с черни оригинални джанти на БМВ, имам предвид, че на повечето от този вид са сребристо сиви джантите.
На Пламен колата се отличава.
Нещо ми подсказваше, че е той....
Като излязох навън видях следи от кола завила точно пред вратата ни и то с бясна скорост, защото следите бяха толкова дълбоки, че чак се виждаха паветата под снега. Личеше си, че който и да е бил, го е направил доста бясно.
Аз обаче нищо не съм чула понеже си изпуснах духалката и сега бръмчи като дъскорезница.... смяях

При вас как е иначе?
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 9:26 pm

Хей момичета, как сте, какво правите?

Аз спах до обяд и сега се занимавам с фика. Още го ремонтирам смяях Пратих последните две глави на един приятел художник и той направо беше в еуфория. Каза, че е чел фика ми 6 пъти, че даже го чел и на някаква негова колежка.
Тука от Бургас една приятелка искаше да го види и й дадох линк за форума.
И Тошко и той ми дава зор да го чете.
Днес искам да приключа с редакцията и ще се ориентирам към привършване.
След последната любовна глава имам идеи за по-нататъчното развитие, само трябва да си събера мозъка.
Защото на сичкото отгоре нова идея за нова творба от няколко дни ми се върти в главата. Но аз все не сядам да я започна. Искам да довърша фика до края на месеца.
И така, пишете нещичко за да знам как сте? Smile
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 9:30 pm

Хей, момичета как сте? Smile
Аз съм в предпразнична треска... (:

Дани, според мен има Доста голяма вероятност да е бил Пламен.. Е, не че това променя нещата де, ама все пак... Wink

Та, да си ви кажа, понеже знам, че Вики и Дани са от София... ^^ Лети, много се извинявам, но не помня от къде беше... Sad
Та, аз в сряда на 23.12. съм в София... cute От 5 някъде, долу горе към 5, до 6:30 ще съм на Ледената пързалка... ЧАТ *общи приказки* - Page 2 573627
И реших да Ви питам, можете ли да дойдете, да се видим? ((: Аз ще съм там.. До 6:30 ще съм на Ледената, а после от 7 съм на театър... Щяло да има пиеса в Сатиричния театър (На Витоша май бил театъра, не съм мн сиг... pls) и имаме билети party
Та, момичета, Ако можем да се видим, би било... ЕХА!!! Пишете дали е възможно някак да се засечем... А ако се уговорим да се видим, може и телефоните да си разменим, да не стават грешки... Wink Аз съм готова 100% да ви дам моя номер плезене
И така, ще чакам да пишете дали ви е възможно да се срещнем... усмивка усмивка усмивка усмивка
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 9:37 pm

Криси за коя пързалка говориш - за тази на езерото Ариана, или за Зимния дворец, и май, че около НДК имаше някъде.
ЗА кое точно място говориш, за да преценя дали мога да стигна до там, но по принцип аз съм на работа до 17:30ч. и докато се придвижа в това време, в този пиков час незнам дали ще успея да стигна.
Пиши за кое място става въпрос?
И само на 23 ли ще бъдеш тук?
Аз на 24 сутринта ще си ходя вкъщи за празниците, но ако на 24 ще си в Сф. може да се въдим към обяд ако искаш?
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 9:43 pm

За тази на езерото Ариана става въпрос... За жалост ще съм в София само на 23... Sad
Няма как просто да остана, ние даже ще пътуваме късно на 23, към 12 вечерта.. ss
А като гледам И за пързалката май няма да можеш... Ех... ;(( ;((
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 9:44 pm

Ехх.. би било страхотно cute , но аз няма да мога ;[[[[ ;(( ;(( .Защото съм до 2 часа в даскалото /коледно парти xD/ и след ще се съберем около 20,30 човека от 6 и 7 клас и се съмнявам да се прибера преди 10 вечерта... so... иначе с Огромно Удоволствие бих ви видяла, но просто вече им казах, че съм свободна и им обещах.. Но ако вие двете се видите искам снимки <3 смяях cute
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 9:50 pm

Ами както разбрах, май и Дани няма да може... Sad Sad
Много Жалко, че няма да се видим... ;((
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 10:00 pm

Стискам палци Дани да може ЧАТ *общи приказки* - Page 2 98459 ЧАТ *общи приказки* - Page 2 98459
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 10:18 pm

Съжалявам мила, но няма как да стигна ;((
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 10:28 pm

Ех... Жалко... Е, какво да се прави, щом няма как... ;(( ;(( ;(( ;((
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 10:31 pm

А какво стана със синеочко? Сдобрихте ли се?
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 10:33 pm

Ами Уж се сдобрихме... Ама нз, за мен поне няма да е същото.. поне Така го чувствам де...
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 10:42 pm

ще видиш, че всичко ще се нареди, няма за какво да се тревожиш, а и аз си мисля, че има шанс нещата да станат и по-добре Smile
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 11:03 pm

В какъв смисъл "По-добре"?? (:
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyНед Дек 20, 2009 11:54 pm

Аз съм от Велико Търново. смяях Много странно, че уж на центъра на БГ, уж забележителности, нз ко си, ама никой от нет-фрс не минава никога от тука... смях
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyПон Дек 21, 2009 12:36 am

Лети, лятото ще дойда на звук и светлина шоуто и да си взема печат от крепостта, така, че ще се видим, ако не си на лагер и искаш ест. Smile
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 EmptyВто Дек 22, 2009 10:06 pm

Как е при вас момичета?
При мене няма нищо ново. Занимавам се само с фика. Мисля, че приключих с редакцията и на 20-те глави.
Прочетох ги по 5 пъти. А като обем е 40 страници. Никак не е малко... Тошко вчера го загледа, но не е имал време да чете и по-добре.
Последната глава е любовна. ЧАТ *общи приказки* - Page 2 486739
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЧАТ *общи приказки*
Върнете се в началото 
Страница 2 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко останало :: Любовни истории-
Идете на: