twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЧАТ *общи приказки*

Go down 
+6
Dark_Red_Rose
itorlakov
Krisi7o
Вико. : ))
Lindor<33
djenny_m
10 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyВто Апр 06, 2010 10:45 pm

ВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ!
При мен всичко е ок, поне засега Very Happy Прекарах Великден с Тошко и семейството му. Направих им страхотни яйца. Ще ви ги покажа в отделна тема.
Но сега имам малък проблем със сестра ми - скъса с гаджето. Но първо аз скъсах с него вместо нея, абе шантава история. Той е пълен олигофрен, а тя е лудо влюбена, но той се води по акъла на родителите си, които не се понасят с нашите и стана като сапунка, но аз приключих всичко. След това те се сдобриха и сега път те си се разделиха без моя намеса, понеже олигофрена не искал да се тормози драгоценната си майка, тази лицемерна актриса. И за да има мир, той оставя сестра ми. Аз му казах, че за мене той е жалко подобие на мъж. Та сега трябва да се оправям със сестра ми. Заплетена история. При вас как върви?
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyСря Апр 07, 2010 3:16 am

Малее, то у вас не Листопад, не Перла, ами... Трима братя, три сестри? смяях (беше ноу як сериал, бту)
При мен е добре, смис все още не съм наясно със себе си... то кога ли съм била. Ооо аз не съм ви разправяла, мали голям пропуск! смяях
Та, на 22 беше празника на ВТ. Та, излязох с една банда биоложки с риск да съсипя остатъците от социалния си живот с "яките" а.к.а. класа ми. смяях И в началото беше супер тъпото, ходихме до лунапарка, ама като си качих на две-три буквално главозамайващи въртележки да ги наречем, и ми се пооправи настроението. Цял ден се срещах с хора, които бих предпочела да не видя никога, ама никога повече, ама гледах да не обръщам внимание. Ии вечерта на стрийт парад. Няма такава гъчканица просто, обаче си беше велико. И както бяхме 10 човека се разпиляхме и останах само с едно момиче от стария ми клас, която много си обичам и не е от тия приятели, с които споделяш всяко нещо, но винаги ме успокоява и развеселява някакси. Та цяла вечер с нея и по едно време се появява М2. Дамм, добрите стари времена ме преследват като магнит. Че се видяхме на по бира и ми стана някво яко такова тогава, но сега май пак се върнах на темата М1. Така като ми се мяркат постоянно няма как да продължа напред (макар че не е т`ва израза за мойте години, ама не се сетих по-подходящи думи). Та, така. Иначе по празниците на село, с лапетиите - мач, федербал, не се сърди човече, дама... смяях
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyСря Апр 07, 2010 3:33 am

Добре си се позабавлявала Лети.

Аз чак сега намерих време да кача яйцата. Smile


Великденските ми яйца за тази година изглеждат така:

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 D-1_053a4_22588706

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 D-3_1bb17_22588707

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 L_dc65e_22588710

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Dsc03695_5d788_22588700

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 M-1_527d5_22588713

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 T-1_0f8c4_22588717

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 T-3_98891_22588720

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 V-1_f10cb_22588722

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 V-2_39b32_22588725


ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Dsc03704_3e854_22588704

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Dsc03703_3d30b_22588701
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyПон Май 10, 2010 7:08 am

Дани, яйцата са страшно красиви, макар да го казвам с бая голямо закъснение, за което се извинявам... =(
Я кажете как сте, какво правите? Не сме писали отдавна, в това число и аз де... Sad Наистина е жалко, че разговорите ни замряха и момичета, да си знаете, че ми липсвате.. Разкажете всичко ново, старо - няма значение. Просто драснете два три реда как върви живота... Smile
При мен няма много, ще се запознавам с едно момче, което харесвам, но не очаквам много.. Да видим дали ще се получи нещо усмивка
Подготовката ми за изпитите продължава (Нямат край тея изпити, ейй Mad), а също така се колебая с какво да кандидатствам, тъй като догодина съм абитуриентка и още не съм решила с кой предмет ще искам да кандидатствам за ВУЗ.. Колебая се между френски и английски език, но да видим, трябва да реша... Няма да е лесен избор, повярвайте.
И така, чакам отзиви как са нещата при вас... (:

Едит и П.п Докато не съм забравила, този петък (14.05.2010г.) ще съм в София, най-вече на летището де... смяях Но ще съм в града, да посрещаме майка ми от Германия.. :] Ако някой иска да се свърже с мен, да ми пише ( ЛС, тук или където и да е във форума, няма значение.. (; )
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyПон Май 10, 2010 4:54 pm

Криси, как се радвам, че писа!
Ами аз започнах дипломна работа и е голяма лудница. Иначе няма нищо ново. Всичко си е по старо му.
С Тошко мислехме тази година вместо да ходим на море да идем на почивка в Германия. Smile
Вече нямам време да пиша фикове, въпреки, че много ми се иска. Но с Пламен се изпари някак си и вдъхновението.
Тяхната фирма се занимаваше с довършителните работи в завода по една от офис сградите, но собственика ги смени Smile Сега нашата фирма ги изпълнява.
Иначе какво друго... Ами чатя си с един доктор, студент е във Варна, майка му и баща му са доктори също, ама бая са го разглезили и сега го вкарвам в релси смяях Сестра ми беше при мен за 1 месец, че скъса с гаджето, то аз първо скъсах с него вместо нея смяях Една заплетена история....

Криси мн. се радвам, че се е появил някой който да плени сърцето ти, но разкажи малко повече за него. Как се запознахте, той на колко е? Защо каза, че няма да излезе нищо? scratch

Лети, чакаме те да се включиш и ти!

Вики и ти не се ослушвай Smile Любовни истории Ви призовава!!! cheers
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyПон Май 10, 2010 7:41 pm

Хей Дани, аз също се радвам, че писа SmileSmile
При мен също е все така, но ми стана мъчно, че нямаш муза... Пишеш страхотно!! Ще стискам палци и ще се надявам скоро да ти се върне вдъхновението.. Но относно проблема ти, че нямаш време - знам какво е (: И аз сега имам една идея за история в главата, но сякаш все не намирам време да седна да я напиша черно на бяло... =(
Относно това момче - ами ние всъщност не се познаваме с него... Поне не официално. Той ми е сред Приятелите във фейсбук и си писахме Веднъж (Аз му писах тогава... И го бях питала как се казва, но той не попита тогава за моето име... /Нищо, че си беше изписано ;д/ ). Та така, всъщност аз писах, че тепърва предстои да се запознавам с него (Не съм се отказала! смяях), а относно това, че не очаквам нищо, ами имам предвид точно това, че той тогава не питаше за мен, сякаш не се интересуваше... ;[ Иначе той е на 18 и е от моето даскало, а също и моят випуск усмивка Харесвам го, и мога 100% да кажа, че има Страшно чаровна Усмивка... cute Една такава готина.. и с трапчинки.. Като се усмихне и... inlove
Та както и да е, разкажи повече и за теб, Дани ((: Няма да е лошо да отскочите с Тошко до Германия - страхотно е там!!! bounce ЧАТ *общи приказки* - Page 7 573627 Вие до кой град смятате да ходите? Аз съм била в Берлин (Като кацнахме в Германия, ест), а иначе на нас ваканцията ни беше във Фрайбург : ) Дано си прекарате страхотно двамата, без значение къде ще решите да отидете (;
И няма да откажа повече подробности, как вървят нещата при теб, за екскурзията, за работата ти и ученето... :]] А и с Тошко как вървят нещата, ако мога да попитам? : )) Той прочете ли фика за багериста?

Вики, Лети - аз също ви чакам да пишете какво става с вас... Защо ви няма? Sad
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyПон Май 10, 2010 10:05 pm

Аами аз пиша попринцип, ама като нямаше какво и само празни приказки...
С мен естествено - нищо не става... Ей ся ще седна да превеждам, че не съм скоро, а и съм уморена за други неща...

ако не можеш криси, кажи - аз ще преведа края на 7ма...не е проблем попринцип, тъй че...
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyПон Май 10, 2010 10:20 pm

Криси, то няма много за разказване. Всичко си е по старо му.
Споменех, че започнах дипломна работа.
С Тошко мислехме да ходим до Хановер, но да видим - тази криза дано не ни прецака плановете.
Незнам, при мене няма много за разказване. Всичко си както преди. Smile
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyПет Май 14, 2010 3:58 am

Хооора здравейтее, страшно много се извинявам, че не съм писала отдавнаа Sad При меенн.. има дооста нови неща.. със С. приключихме.И по някаква ирония на съдбата сега харесвам един от най-добрите му приятели - И. Сближих се супер много с няколко момичета.. Али, Маги, Лилли, Лилли и Теди.Бих казала, че са ми едни от най-добрите приятелки.Мога да споделям с тях, без да се притеснявам за нищо.Зарязах Ели.. казах и' всичко в очите и сега сме заедно само, когато седим заедно.През междучасията съм с горе посочените момичета.Жалко, че сме от различни паралелки.Маги ми е сродната душа.. <33
Междо другото, момичета, защо ми се струва, че на нито една от вас ви нямам фейсбука ;;? Кажете си го /ако искате де/ Аз се пиша Вики Атанасова (: п.с. някога, когато имате време може да ми видите снимките, имам около 500 с тези момичета ;д <3
При вас, как е ?
П.с. Криси, аз утре няма да успея, защото ще излизам с Маги и Теди.. смисъл, ще се съберем в Маги.. Извинявай. :/

Вики ^^ ЧАТ *общи приказки* - Page 7 9132
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyПет Май 14, 2010 4:36 am

Хей Викс, радвам се, че се появи! sunny
Аз да ви кажа какво се случи днес. Срещнах бившото си гадже в университета. И той дойде при мен. Беше дошъл на консултации, но така и не отиде. 6 часа стоя за да си говори с мен.
Аз го питах - как гледа на мен сега, а той каза - като на нещо, което никога няма да има. Още има чувства и винаги ще има. Знам го. Преди 3 години се разделихме и той още ме обича. Не си е имал друга след мен.
Беше ми хубаво да си поприказваме. Но знам, че не можем да сме приятели. Виждам очите му как ме гледат. А имаме толкова спомени в гимназията с него. Времето, когато аз го харесвах, а той отричаше да има чувства. И въпреки всичко - беше забавно. Припомнихме си доброто старо време.
Знам, че той беше се сприятелил с Тошко в техникума, но когато Тошко ми стана гадже, Георги го намрази, не защото Тошко е лош човек, той го намрази, защото е с мен. Защото той искаше да е на негово място.
Георги каза, че съжалява, че ме е оценил едва когато ме е загубил...
А аз му казах, че е по добре да съжалява за нещо, което е направил, отколкото за нещо, което не е.
И му казах, че това е последният път в който се виждаме.
Ние сме в един университет, а не сме се виждали от 1 година.
Той не знае дали ще записва тук магистратура, а дори и да запише вероятно няма да се видим, защото тя е нещо като задочно обучение.
И така....Стана ми мъчно. Липсва ми не като бившо гадже. Липсва ми като приятел. Та аз прекарах 3 години с него почти по-голямата част от деня. Шегувахме се, понякога се карахме. Това ми липсва, но знам, че е невъзможно. Първата любов не се забравя - това му бяха думите. Но дори и да не ги бе изрекъл, аз ги четях в очите му....

ПП: Криси, извини ме, но и аз няма да мога. Трябва да издирвам преподаватели, защото академичната ми справка не е пълна, понеже не са нанасяни оценките от изпитите от някои преподаватели. А ако ги няма в тая книга - се едно не си бил на изпита. Некадърници, които не си изпълняват задълженията и сега някой трябва да им ходи по гъза....т.е аз, ако искам да се дипломирам успешно.
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyПет Май 14, 2010 5:17 am

Вики, аз май ти имам ФБ... Николета Петкова се пиша и там покрай др форум май те бях търсила... Neutral
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyВто Юни 15, 2010 12:03 am

Момичета, как сте? Забравихме се! Никой няма време да пише май... Sad
Аз хвърча на ляво и на дясно, понеже съм и на работа и имам да предавам и дипломна работа и е пълна лудница. Нямам никакво време, понеже дипломната трябва да я предам мн. мн. бързо, а няма време. Смениха ми темата в четвъртъка и съм пак на нулата.
Криси, мн се извинявам, че съм ти пропуснала рожденият ден. луд Съжалявам!ЧАТ *общи приказки* - Page 7 330577 Много гузно се чувствам.... ЧАТ *общи приказки* - Page 7 9132 ЧАТ *общи приказки* - Page 7 9132 ЧАТ *общи приказки* - Page 7 9132
Но пак имах проблеми със здравето. Ходя по разни иследвания и направо съм смазана. Няма време за любов!!! ЧАТ *общи приказки* - Page 7 425965
Ами при вас как върви, завъртяхте ли по някое гадже? ЧАТ *общи приказки* - Page 7 53916
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyВто Юни 15, 2010 12:29 am

Хеййй, Дани!!! Smile
Привет... Първо да си кажа - не се извинявай, той мина и без това... А и не си само ти, спох смяях
Иначе, какво да ти кажа - при мен е трудно. Сега ни оформят точно, лятото отново ще уча (Не че съм на поправителен или нещо такова, но просто отново ми предстоят изпити, но следващата учебна година, та така..) и полагам известни усилия да изглеждам и да съм позитивна. Не беше лесно напоследък. За гаджета - хах, ами няма да коментирам. Момчетата са толкова странни... ;д Но да спра дотук май ще е най-добре Very Happy
Ти как си? Оправяш ли се с нещата? Всекидневието ти изглежда доста трудно, а и с тези проблеми със здравето... ss ss ЧАТ *общи приказки* - Page 7 9132 ЧАТ *общи приказки* - Page 7 9132
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyВто Юни 15, 2010 1:24 am

Ами Криси, справям се някак... Криси, когато ти се говори за това, драсни някой ред Smile


Последната промяна е направена от djenny_m на Сря Юни 16, 2010 3:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyСря Юни 16, 2010 3:40 am

itorlakov я разкажи за какво си се пре***ал , ако ти се говори де? Smile Ще ти олекне. Това е изповедалнята на форума Smile
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyСря Юни 16, 2010 3:58 am

Иторлаков, Баш Бай Брадър те очаква в изповедалнята!!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyЧет Юни 17, 2010 12:20 am

Хора, как е днес положението? Някой да не си хвана гадже случайно? смяях
Мен ме пра дъжд и градушка. Вчера бях толкова смешна, вир вода, от крачолите на панталоните ми капеше толкова вода. Целите бяха мокри.
Да ви се оплача.....
Един нахалник от няколко дни си паркира колата пред офиса и си пие кафето там, точно аз като идвам сутрин.
Но понеже аз винаги като отивам натам говоря по телефона с Тошко и не го отразявам хич, днес той си позволи да ми пусне една песен в която се пееше нещо от сорта, че искал да разбере моето име....
И усилваше музиката точно на тази част.
Аз пък в отговор му пуснах на Рамщайн - Открит огън смяях смяях смяях
Върнете се в началото Go down
itorlakov

itorlakov


Брой мнения : 122
Points : 246
Reputation : 5
Join date : 14.06.2010
Age : 30
Местожителство : Някъде по света

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyЧет Юни 17, 2010 12:37 am

Мале ти си огън наистина. Пък днес водат направо ме разтвори. Че не стига че валя силно ми бях и с байка xD. А за гаждета да се "похваля" ме зарязаха ЧАТ *общи приказки* - Page 7 594507
Върнете се в началото Go down
http://torlakov.free.bg/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyЧет Юни 17, 2010 1:08 am

Не тъжи. Тепърва ти предстоят още много гаджета и много любови Smile
Видях те като малък. Сладко хлапе си бил плезене

Ха, да ти кажа на шефа му се изправя косата от мене. Един ден идва, а в офиса дъни яко Рамщайн.... и той ме поглежда и вика - "ама, ти метълистка ли си" смяях смяях смяях
Та почти всеки ден е така де... Все някакви нахарници наоколо и понеже се надвикват под прозореца ми, и аз като си надуя метълчето и ми е екстра. Непрекъснато съм или с телефон или с плеър в ухото. Ако ми е паднала батерията на плеъра..... направо полудявам. Mad
Върнете се в началото Go down
itorlakov

itorlakov


Брой мнения : 122
Points : 246
Reputation : 5
Join date : 14.06.2010
Age : 30
Местожителство : Някъде по света

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyЧет Юни 17, 2010 1:18 am

на мен родителите ми, пък взеха че и цялата рода да ми викат "все с тапите в ушите" и разни такива, защото ако не си слушам метъла просто нема на къде. Само за в даскало ги свалям щото нема начин xD
Върнете се в началото Go down
http://torlakov.free.bg/
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyЧет Юни 17, 2010 3:35 am

Пф... ам аз кат барна слушалките и освен че не чувам нали, тва го остай, ама и не виждам. Хората ми се сърдят като не ги поздравя на улицата пък аз тъй се замислям, че се едно няа никой около мене... Блъскала съм се в дървета, да не говорим колко пъти едно момиче дето ходехме заедно до даскало ме е дърпала от шосето да не ме блъсне нещо... То е нещо страшно. смяях
А пък срещу проблема с падането на батерията, особено ако имам много обикаляне, носа телефон със слушалките към него и отделно мп3, просто няа как и двете да се скапят. смяях
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyЧет Юни 17, 2010 3:43 am

Лети, случвало ли ти се е толкова мн. да ти се слуша музика, че като ти звънне тел-на да си свалиш само едната слушалка, за да го сложиш на ухото си, а в другото ухо да ти звучи музиката, понеже постоянно е така...
Даже мн. се дразня, като съм с плеара и като ми звънне тел-на. смяях

Ами аз за моя телефон имам и резервна батерия даже, ама слушалките къде са.....
Прибрах и на шефа слушалките, че са същите и сега изобщо не знам, къде се намират нито моите, нито неговите...

ПП. Накефиха ми няколко от песничките, които си сложила в топ 20 за рок и метъл
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyЧет Юни 17, 2010 10:40 pm

Хора, да ви се оплача - до 2 седмици трябва да съм готова с дипломната. Не знам как ще стане.
Ииииииии освен това разбрах, че може евнтуално пак да викнат фирмата на Пламен да върши някаква работа. Не е на 100 % сигурно де, но има минимална надежда.
Едно момиче днес пак ме офертира да напиша продължение на фика. Замислям се смяях Ако музата ми /Пламенчо/ се върне.... определено ще напиша продължение смяях смяях смяях
Този дразнител стана известен
смяях смяях смяях смяях
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyСря Юни 23, 2010 1:23 am

Хорааа, стискайте палции!! Утре имам външно по немски!! И трябва до четвъртък да реша 50 задачи от състезания по математика смяях
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 EmptyСря Юни 23, 2010 2:17 am

Късмет и наслука
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЧАТ *общи приказки*
Върнете се в началото 
Страница 7 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко останало :: Любовни истории-
Идете на: