twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЧАТ *общи приказки*

Go down 
+6
Dark_Red_Rose
itorlakov
Krisi7o
Вико. : ))
Lindor<33
djenny_m
10 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
АвторСъобщение
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyСря Авг 25, 2010 6:33 pm

Кажи как беше,де... по-подробно.... хихихи
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyСря Авг 25, 2010 7:02 pm

Супер си беше немам забележки оствен че преди 3 дена се разболях и още ме държи хремата и нестинката! Smile))
Върнете се в началото Go down
itorlakov

itorlakov


Брой мнения : 122
Points : 246
Reputation : 5
Join date : 14.06.2010
Age : 30
Местожителство : Някъде по света

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyСря Авг 25, 2010 10:14 pm

Споко, бро. Ще се оправиш в най-скоро време. Особено като си вече във форума Smile))
Върнете се в началото Go down
http://torlakov.free.bg/
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyЧет Авг 26, 2010 7:31 pm

Днес бях на хирург да ми оправи враснал нокът.
Изобщо не гледах как ме реже Mad
Сега куцукам из къщи... Smile
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyЧет Авг 26, 2010 8:19 pm

Съчувствам ти. сладур

Аз утре заминавам за Кръстова гора, Триград и Дяволско гърло.
Сега стягам багажа и по-късно ще ме вземат.
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyЧет Авг 26, 2010 9:19 pm

Я-я-я-я! Някой и той като мен куцука. На мен ми е гноясл палеца и днеска си го докарах до кръв и гледам да не го удрям и да не стъпвам на него, иначе боли Smile)) cute
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyПет Авг 27, 2010 7:53 pm

Не е добре,щом има гной.Отивай на хирург да го почисти.

djenny,там е много хубаво.Приятно прекарване hi
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 35
Points : 53
Reputation : 17
Join date : 05.08.2009
Age : 29

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyПет Авг 27, 2010 9:15 pm

Добри новини за мен усмивка Нямам спукано или скучено, а само разтегнато сухожилие cute Радвам се, че няма да ме гипсират, защото не е приятно. Иначе и аз се присъединявам към клуба на куцукащите смяях
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyСъб Авг 28, 2010 11:41 pm

Скорощно оздравяване на всички закъсали!
И аз се присъединявам - не си усещам ходилата. Бяхме до Кръстова гора, Наречен, Чудните мостове и Бачковския манастир.
Смазана съм от път. Не стигна времето за Дяволско гърло, Триград и Ягодинска пещера.
Спахме на кръстова гора - в колата. Всичко ме боли. До към 23 ч. стояхме с къс ръкав и беше жега, ама после..... един студ. Момчетата спаха в палатката, понеже нас ни беше страх от огромните скакалци и паяци, затова ние в колата, та по някое време към 3 ч. да е било ние се качихме до палатката да си земем едно обекотено от момчетата защото замръзвахме и видяхме до палатката един човек, който решихме, че е от нашите, и в тъмното не го разпознахме, но когато отворихме палатката сички си бяха вътре и ние ги предупредихме да внимават. Сутринта към 6 ч някаква бабичка се качи до палатката и преди да надникне аз излизам от колата и я изгледах много лошо и тя се отказа и се върна обратно. Не можах да я навикам, но за това пък навиках един бакшиш и един ауди гъзар, които запречваха цялото движение и аз им обяснявам да не спират там, понеже е улица и коли слизат от планината а те я запушиха и ми викат - мене кво ме бъркало, нали не са ми пречели, егати наглостта. А всъщност пречеха, защото ако искахме да излезем с колите намаше как.
Ама аз му казах на отворкото с аудито, че няма моето ауди да го блъскат, ако може да го прежали ок.
Попа ни навик снощи - защо сме опънали палатка там, защо сме спряли в една задънена улица и ни се навика на нас за огъня дето едни мангали до нас напалиха да си правят скара. Полиция щеше да вика и като заспахме по колите после попа минаваше с фенерче да свети в тях да види кой какво парви, представяте ли си. Беше млад, ама се държеше брутално и с една жена от персонала, която нахока що не била изнесла памук, а се правела на интересна.
Службата започна в 23 ч. и свърши към 1 ч. Заболяха ни краката да стоим. Издържахме само един час и после отидохме до кръста, който тежи 66 кг. и когато бил откраднат на времето за скаб, крадците запачнали да измират. Били трима, а останал един, който го оставил на една поляна с бележката - "бяхме 3-ма, които го откраднахме, жив останах само аз, не искам да ме последва същото и т.н.". Та бяхме до този кръст, те хората после го заварили пак на мястото. Снощи гледах заварката.
Ходихме да пипнем дървото на греховете и да вържем конче на дървото на живота.
Събрахме си камъчета с кръс по тях. Но само вярващите могат да ги видят.
Даже на дървото на живота имаше кръст, естествен - от кората на дървото.
А днес всички цигани от България се бяха изнесли в Бачково на събор - и на паркинга за колите при манастира печаха агне на паркингаааааа. Безобразие направо.
А на Чудните мостове, беше много яко. Та така. Умирам за сън. И съм смазана.

Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyНед Авг 29, 2010 2:03 am

Все пак си прекарала страхотно.
Аз чета и куцукам насам-натам смяях
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyПон Авг 30, 2010 9:44 pm

И аз си подскачам наоколо....
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyСря Сеп 01, 2010 5:22 pm

Dark_Red_Rose написа:
И аз си подскачам наоколо....
Да не губиш такта,трябва да сме в синхрон lol!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyСря Сеп 01, 2010 5:49 pm

Бях до университета да си оправям документите за магистратурата. Малко бях нахална смяях ама си оправих почти сичко днес, защото не ми се ходи по 100 пъти.
Преди да съм забравила да ви кажа - от 08 до 13 септември ме няма.
И сега пак зачезвам за няколко дни, че родителските тела мранкат да се прибирам.

Е, не спряхте ли да куцукате. Време е да оздравявате.

Гога, ти кога пристигаше в Сф?
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyСря Сеп 01, 2010 7:34 pm

На 7 отивам.. на 9 се връщам (за още багаж ?) и после чак на 13 пак съм в софия (категорично)
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyСря Сеп 01, 2010 7:53 pm

и аз на 13-ти се връщам
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyЧет Сеп 02, 2010 2:40 am

Аз на 13 почвам лекции!!! Голям кеф. И за жалост всички други освен медицинският в Варна почват след мен!!!
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyЧет Сеп 02, 2010 7:21 pm

Бях на превръзка и продължавам да куцукам.
Гледам да спазвам ритъма смяях
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyЧет Сеп 02, 2010 9:28 pm

О-х-х-х! Днеска ме бодоха. Вземаха ми кръввв. И на всичкото и отгоре ме убоде 2 ПЪТИ! Проклети доктори... После и на ЕКГ бях... 61 пулс на минута... като труп съм...
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyПет Сеп 03, 2010 5:00 pm

Е, че то не е кой знае какво вземането на кръв смяях Мен миналия месец ми вземаха...
Ох, сега се гласим тука с две приятелки да ходим нанякъде в друг град на шопинг малко аз разнообразие. Даже вчера сме зяпали молове насам натам и се спряхме на Стара Загора. Някой ходил ли е? Щото аз съм чувала, че е много хубав, а и магазините от т`ва, което видяхме си ги бива. смяях Стискайте палци да стане, че малко родителите мойте и на едното момиче са проблемни... Просто толкова искам да отида някъде, а пък всичко се проваля и се надявам поне за един ден да си напраим кефа както ний си знаем само. Офф, звуча кат` абсолютна кифла с тея молове, ама... ш извиняате плезене
Пък иначе сега ще излизам...
Олее, забраих да се оплача! Very Happy На 15ти трябва в 8 и 30 да ходя в даскало... Чудя се що още от първия ден ще ни тормозят да ставаме рано? Че и после съм първа смяна... Т`ва нз що ви мрънкам, при условие, че 75% сте студенти, ноо... Smile))))
Иначе някой нещо интересно...? Криси, с тебе к`во става? Не съм те мяркала скоро. Smile
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyСъб Сеп 04, 2010 5:15 pm

Хм...прочетох Анита Блейк - 8.Blue Moon.
Дочитам Rachel Hawthorne - Dark Guardian - 4.Shadow of the Moon
и се чудя коя поредица да чета,че съм почнала няколко.... scratch хмм

Гледах 11-ти еп. на True Blood и изтеглих 4 серии на The Gates.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyНед Сеп 05, 2010 12:00 am

Ох, аз сега се връщам от нас. Няколко дне с нашите...пълна скука, нямах интернет...още по-голяма скука.
Снощи Тошко ме взе от гарата и спахме в тях, сутринта някой беше счупил нарочно задното стъкло на колата. Нищо не е открадната. Просто стъклото е счупено. Та се наложи в дъжда да се връщам с градския транспорт.
Счупих се да чистя и да пера и да стягам багаж.
На морето било екстра времето, не е като тука и мислим да отскочим.

Лети съквартирантката ми е от старозагорско. Каза, че Аязмото /зоопарка/ било готин За мол-а каза, че не е нищо особено.

Аз чакам някоя интересна книжка.
Дано скоро да има нова книга от Дома на ноща, че 6-та книга на Академия за вампири май чак декември излизаше.
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyНед Сеп 05, 2010 3:05 am

Ами ние щото и трите сме малко по кифленски тип смяях Смисъл, мола примерно по ще ни впечатли от забележителности, а и ако отидем, ще е с междуградско бусче ии няма да имаме с какво да се придвижваме. Затова сме се спряли на мола, че хем ще си пазаруваме, хем шанса да се изгубим (понеже сме неориентирани попринцип) е най-малък смяях Ама то нищо не се знае. Мен ме пуснаха, но едно от момичетата най-вероятно няма да я пуснат и трябва да мислим варианти...
А утре май ще ходя с майка ми и сестра ми до Габрово на Етъра има някакъв като фестивал на различните занаяти, ако сте гледали по новините. Smile Само дано времето е хубаво, че то в балкана много не може да се разчита на прогнози и такива. Sad
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyНед Сеп 05, 2010 10:39 pm

Уф,по черноморието само дъжд луд
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyНед Сеп 05, 2010 11:39 pm

Няма дъжд. Майката и бащата на моя утре се прибират от там. В момента даже са на плаж и казаха, че е екстра. усмивка

Мъри, знаеш ли нещо по въпроса с 6-та книга от Дневниците на вампира, в сайта на Ибис пише, че излиза септември. Сега сме септември... Да си чула нещо?
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 EmptyПон Сеп 06, 2010 12:51 am

Има дъжд, направо подгизнахме 2 дни. (Това се отнася за Бургас)
Имам хрема и кашлям.Сякаш не ми стига,че куцукам..... смяях

Да ти кажа честно,купих 1-ва книга ("Дневниците") и толкова.
Имам фен превода от 1-ва до 6-та,но на 5-та някъде ги зарязах.
Сериала по ми допада. Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 14 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЧАТ *общи приказки*
Върнете се в началото 
Страница 14 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко останало :: Любовни истории-
Идете на: