twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЧАТ *общи приказки*

Go down 
+6
Dark_Red_Rose
itorlakov
Krisi7o
Вико. : ))
Lindor<33
djenny_m
10 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyВто Сеп 07, 2010 1:28 am

Здравейте! Скоро не бях писал тук.... Е тук съм поне за днес.
УТРЕ отивам в софия! Супер и съквартирант си намерих и колежка си намерих от моята група...
Почти съм убеден че поне 10-тина дни ще ме няма из форума. и ще гледам да си оправя квартирата, която още не съм видял, но винаги има надежда. Молим се да е долу-горе добре. Да няма дупки през които да си гледаме съседите все едно че е кино хахаха

Smile)
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyВто Сеп 07, 2010 3:38 am

И аз утре вечер отлитам. Ще се върна понеделник.
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyВто Сеп 07, 2010 4:25 am

Браво на вас...
Аз пък със Стара Загора ще се размина и с к`во ли не още... Писна ми вече нищо да не става както го искам! Писна ми всички около мен да си правят кефа и да правят к`вото си искат, а аз за едно нещо да се навия и наистина да искам да го направя и накрая някой си да провали всичко! Писна ми от всичко и всички. моля те
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyВто Сеп 07, 2010 5:13 am

Лети, когато пораснеш още малко ще правиш каквото си пожелаеш. Сега потърпи. Знам, че звуча като стара лелка, но е истина.
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyВто Сеп 07, 2010 2:33 pm

Ми и аз знам, че звуча като тъп емо тийнеджър, ама в крайна сметка съм такава, така че...
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyВто Сеп 07, 2010 6:27 pm

Убихте ме направо Surprised
Цитат :
стара лелка
и
Цитат :
тъп емо тийнеджър
Razz
Всички сме хора,имаме желания и възрастта едва ли има значение.
Когато ми се случи нещо такова си казвам:
"Всяко зло за добро" и "Когато една врата се затвори,друга се отваря"
усмивка усмивка усмивка
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyВто Сеп 07, 2010 9:18 pm

Правилно! Smile
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyЧет Сеп 09, 2010 3:54 pm

Здравейте хора! В Сливен съм си вече. Вчера си хванах автобуса и се върнах.... Нямам нет на общежитието. Иначе всичко е супер там. Бих казал че не е много зле само банята е малко разбита, но няма нищо лошо. Имам си и съквартирант от Видин е. Симпатяга, ще се разберем с него!


http://tu-sofia.bg/students-bg/razpis-bak-zima10-11/AIO-k1-p1.pdf


Ето я и проклетата програма!
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyСъб Сеп 11, 2010 4:14 am

Вчера във ВТ иамше Милка. Ии аз викам на едно момиче, което е добра приятелка на моята най-добра приятелка да излезем. С нея попринцип не сме много близки, но излизаме от време на време и уж се водим приятелки. И тя ми вика, че не можела, че щяла да си търси телефон. И аз се съгласявам, тъпачката. Най-добрата ми приятелка пък и тя не можела, че имало майстори у тях. Ми ок. И излязох аз с едно момиче от моя класс. И к`во? Гледам ей са във ФБ снимки на онея двете... как се кефили заедно. Таа, т`ва ви го разправям, `щото от 10 минути седя и се чудя за разумна причина да ме лъжат, при условие, че просто можеха да ми кажат, че искат да са си двете. Някой може ли да ми даде такава причина, щото нз аз ли съм тъпа, ама не се сещам?

Съжалявам, че за пореден път си изкарвам яда тука, ноо просто не остана вече с кого да говоря. Чудя се аз ли съм толкова гадна, че всички странят от мен ли какво...
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyСъб Сеп 11, 2010 12:43 pm

Пфф. Така лошо бре. И аз съм имал подобни случки. Звънкам на всички които се водят познати уж да излезем и после намирам 2-3 ма на които им се излиза, и като излезем виждам от другите хора навън... Но аз никога не съм бил така да кажа приеман в групичките и се водя самотник сред хората. Почти без приятели съм, което също означава че не излизам много. Само от време на време през 2-3-4 деня някой път и повече.... Но така да крият.ю от тебе??? Не знам... Просто не се сещам причина. Аз мисля, че ти си се обадила на нея в момент когато още са работили майсторите у тях. А после са свършили по-рано и онази другата й е звъннала малко след това или преди.... не знам трудно е... за разбиране. Има доста неща за които само правиш догатки.
И още веднъж се извинявам че тука малко ми липсват знания за приятелите и не мога да помагам...
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyСъб Сеп 11, 2010 4:08 pm

Ми то и аз съм така по отношение на приятелите. Смисъл, имам всичко на всичко 2 приятелки, от които едната е тая... Офф, мен ми е тъпо `щото ме лъжат, не ме бърка, че са излезли само двете - все пак не са ми длъжни, ама можеха да ми го кажат като хора. При условие, че сме си говорили и то не веднъж, че ако има нещо, по-добре в очите да ми го казват, `щото съм имала случаи още в стария клас с две момичета пак така бях много близка, дори повече от с тези (те и те са от стария клас де) и в последствие заради е такива лъганици и въртене на някви интриги се изпокарахме... Ако има нещо, което не понасям, то определено е да ме лъжат. Оставяй, не си заслужава за такива хора да се тормоза. По-добре така да си седа...

ПП: Офф, имам чувството, че драматизирам малко в повече, ама нз що го вземам толкова навътре т`ва...
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyНед Сеп 12, 2010 3:02 am

Мисля.че на всеки му се е случвало подобно нещо.Гадно си е....
Ама аз не мълча,правя ги разногледи смяях Направо откачам като ме лъжат Twisted Evil
Ако не ме уважават....ма*ната им бой и после те предавам се
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyВто Сеп 14, 2010 5:20 am

Върнах се! Смазана съм. Друг път ще разправям.
Видях Лети какво е писала. Много гадно от тяхна страна така да излъжат, вместо да ти кажат направо. Време е да си потърсиш нови приятелки. Пробвай от съседния клас. Нали имаше там едни момичета с които се разбирахте. Може да се окажат по-свестни.

Гога, утре ще ти гледам програмата, че сега 2 не виждам.
Интернит можеш да си прекараш, отиваш в Мегалан, офиса им е близо до "четворката" - студентски стол № 4, хващаш 280 или 94, слизаш на спирката на "МАНИЯТА" - това е копирен център и вървиш направо около 300 м. Точно на завоя има един офис на мтел и има табела на мегалан до тази на мтел. Влизаш в мтела сградата, те са в една сграда двата офиса, само дето на мегалана е на 2 етаж. Там ще си направиш договор и ще ти прекарат нет. Ако не си се справил сам в други ден може да те водя. Ама ми се обади няколко часа преди това, за да не съм зачезнала на някъде. Smile
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyЧет Сеп 16, 2010 1:50 am

м-да ..... вече ми показа къде се намира офиса и стола.... смяях смяях
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyЧет Сеп 16, 2010 2:47 am

Само стола смяях без офиса Smile
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyПет Сеп 17, 2010 7:27 pm

Е да ..... ама нали там в уличката и все направо и няма как да сбъркам... Smile))
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyПет Сеп 17, 2010 8:43 pm

Утре отивам на Мальовица. Стискайте палци всичко да е ок горе, че какъвто съм кашкавал-турист смяях да не стане сакатлък.

Вие как сте хора?
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyСъб Сеп 18, 2010 8:47 pm

Чакам гости от Германия.
Още правя превръзки на рязания пръст.
Довечера съм нощна,а от сега ми се спи....
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyНед Сеп 19, 2010 9:35 pm

Още ли не си се оправила Мъри? сладур Съчувствам ти!
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyНед Сеп 19, 2010 9:46 pm

Вече не ме боли така,но превръзката ми пречи.Добре съм Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyВто Сеп 21, 2010 12:52 am

Аз пък не мога и не мога да свикна със ставането, с висенето по 7 часа в даскало, с нищо изобщо. смяях Просто след втория час и вече съм като труп, а и сега ни карат да си носим униформите - както каза сестрами сутринта "като полицайка си", смятайте колко е зле смяях Ии на комп сядам за сефте от 3 дена ии то тряа ставам след малко, че не съм писала домашноо... Имаме по 10 часа математика седмично или по 2 всеки ден, а пък немския ми е само 4 часа, за което много съжалявам, ноо така е като съм математически профил. От днеска официално уча и руски език, хах. И то с някакви идиоти - селянията е пълна, просто не знам 4 години сама с тях как ще издържа. Друго да ви се оплача... Английския ми ще е в събота сутрин по всяка вероятност, ама т`ва като го разбера със сиг тогава ще мрънкам смяях Не знам, нещо ми е странно тая година, надявам се скоро да се нормализират нещата, че не е на добре...
Вие?
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyВто Сеп 21, 2010 1:15 am

Ходихме до Рила - хижа Мальовица. Няма да казвам какви чукари са до горе и сега от 2 дни съм със страшно главоболие и не ми минава с никакви хапчета. Имам и температура. Смазана съм.

Но се радвам, че не се налага да ставам в 7 за да ходя на даскало смяях Ама като почна лекции, не се знае, може и в 6 да трябва да ставам. Ужас!!!

Другите как са?

Криси и Вики не са се мяркали от толкова много време scratch
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyСря Сеп 22, 2010 11:44 pm

Ставането сутрин е трудно,но ако нямам друга алтернатива, просто го приемам
като част от живота ми.За дневна смяна ставам в 5:00 > пия кафе > проверявам
синоптик.бг,за да знам дали да мъкна чадър > пооправям си мутрата и тръгвам.
Към 15:00ч вече съм гроги и ми се спи.
Нощните смени повече ми харесват,но понякога е много трудно сутрин към 3-4:00ч.
Тогава мога да падна някъде заспала смяях
Добре,че имам книги на флашката и се пуля в компа.
Е,понякога и това не помага,дори кафетата и колата са безсилни.... Smile
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyЧет Сеп 23, 2010 12:00 am

При мен приспивателни не помагат. Будувам си, ама свикнах, какво да правя.

Мъри чела ли си "Прелестни създания"? Ако - да, кажи си мнението и някаква информация относно книгата, предполагам е поредица.
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 EmptyЧет Сеп 23, 2010 2:59 am

Какви преспивателни?
Да,чела съм я,но не ми допадна.Много тийн,мудно действие
и главната героиня много ме дразнеше,ама много.
Не харесвам такива хора като нея,страхливи и нямащи вяра,за да се борят.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 15 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЧАТ *общи приказки*
Върнете се в началото 
Страница 15 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко останало :: Любовни истории-
Идете на: