twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Djenny_m - фик коментари

Go down 
+2
djenny_m
Krisi7o
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyСъб Сеп 19, 2009 9:43 pm

Мерси слънце! Djenny_m - фик коментари - Page 2 673661 Сега донаписах и 11 глава, която е много дълга и вея се случват супер много неща. Но днес няма да мога да я пусна. Много е дълга, а вечерта няма да се прибирам. Сега се залавям да пиша 10-та. Нея ще ти я пусна днес! Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyСъб Сеп 19, 2009 10:19 pm

Готово! Успях да пусна 10-та преди да си тръгна. Сега съм спокойна, тъй като спазих обещанието си и се надявам да не ти е много скучна главата Криси!
11 обаче със сигурност е наситена с доста действие Djenny_m - фик коментари - Page 2 661970
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyСъб Сеп 19, 2009 10:46 pm

Охо!!! Главата беше супер интересна!
Виждам,че нашето момиче вече започва да хлътва... смяях Обаче оная фръцла,дето го завлече нанякъде.. нее angryy
Главата ОПРЕДЕЛЕНО не беше скучна,много ме зарадва днес,с цели ДВЕ глави... Djenny_m - фик коментари - Page 2 573627 party Djenny_m - фик коментари - Page 2 573627
Страшно ми харесва,нямам търпение сега за 11 глава,но ще почакам разбира се,качи я,когато можеш.. ^^
Обаче ми е страшно интересно... Много ми е Любопитно,дали ще ги събереш? Smile
Нямам търпение да чета по-нататък!! cute bounce cute
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyПон Сеп 21, 2009 9:37 pm

Егаси,колко е богат тоя багерист!!! Леле.. Супер си го измислила... ^^
Главата МНОГО ме изненада,беше Прекрасна! Нямам търпение за още,тя тъкмо си подобряваше мнението за него,а сега... Какво ли ще стане? Джениии,по-бързо качи следващата глава,че ще се спукам от любопитство!!!!!! смяях
Хаха,шегувам се,ама наистина ми е страшно интересно и направо не знам как ще дочакам следващата глава.... Smile
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyПон Сеп 21, 2009 11:52 pm

Криси радвам се, че ти е харесала. Не съм писала нова глав все още. ТАзи вечер ще се опитам да понапиша нещичко, че имам адско главоболие.
Днес успях само да прочета всички написани глави и да направя някои корекции по тях, които после ще нанеса и в електронния вариант. Просто граматически и стилистични неща. Няма промяна в сюжета.
Нали знаеш, че човек колкото повече си чете нещата толкова повече се самокритикува. И аз съм така. Все не съм доволна от себе си! смяях
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyСъб Сеп 26, 2009 4:08 am

Ето и дългоочакваната глава на фика! Smile Сори за забавянето!
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyСъб Сеп 26, 2009 5:21 am

Оха... Странен сън!!! смяях cute cute
Много ми хареса главата,а иначе Корицата на Фика се е получила мн готино! Коя е снимката на момчето? Прилича ми на този от "Заветът",ама май не е...? Question Smile
Страшно е готино иначе,нямам търпение за още!!!!!!!!! усмивка lol! усмивка
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyСъб Сеп 26, 2009 1:54 pm

Браво Криси - позна, Стивън е момчето Djenny_m - фик коментари - Page 2 34925
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyПет Окт 02, 2009 4:55 am

Пуснах новата глава. Няма много действие в нея, но трябва да има и такива глави. Smile
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyПет Окт 23, 2009 1:19 am

И все пак ми хареса - влагаш много размисъл в главата,което я прави доста интересна Wink Smile
Наистина беше хубава - то коя ли глава не е хубава де... cute
Страхотен разказ!!! усмивка Ще чакам с ОГРОМНО НЕтърпение следващата глава!!!!!! inlove


Твое фенче,
Крисиплезене
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyПет Окт 23, 2009 2:45 am

Мерси мила!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyНед Окт 25, 2009 12:28 am

Започнах нова глава от фика. Още я редактирам, че нещо не ми е по вкуса. Като ми се хареса ще я пусна. Smile
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyНед Окт 25, 2009 5:03 am

Ще чакам с нетърпение!!! cute Дано я пуснеш по-скоро... ^^
Нали знеш,че съм си ти Фенче усмивка


КрисиSmile

П.п Извинявам се за краткия коментар,но не съм сама,имаме гости и така.. ss
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyНед Ное 22, 2009 6:13 am

Извинявай Криси за дългото чакане, но сега намерих време да я редактирам и напиша. Това е новата 13-та глава!
А останалите от 6 - до 12 ще ги доредактирам и ще ги пусна.
Приятно четене!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyВто Ное 24, 2009 7:29 am

Вече и 14-та глава е на лице!
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyВто Ное 24, 2009 3:35 pm

Ехаа,Дани... cute
Супер е!!! Страшно много се зарадвах на Двете глави.. inlove inlove
Това с краставицата беше Много яко, как се смях само... смяях А втората глава беше страхотна, както и първата, абе просто.. ^^
Обожавам Фика ти!!!! Djenny_m - фик коментари - Page 2 573627 Djenny_m - фик коментари - Page 2 573627
Ще чакам с огромно нетърпение да пуснеш още, и не се притеснявай ако се забавиш, аз съм си тука и си чакам... Wink Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132


Твое Голямо
Вярно Фенче,
КрисиSmile
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyВто Ное 24, 2009 9:09 pm

Мерси слънце, радвам се! Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyСря Ное 25, 2009 9:26 pm

Криси, специално за теб Djenny_m - фик коментари - Page 2 573627 ще гледам довечера да пусна нова глава. Понаписах няколко, но понеже няма да съм вкъщи после, затова няма да мога всичко да пусна. Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyЧет Ное 26, 2009 4:06 am

15-та е на лице. По-късно ако ми остане време ще набера 16-та, тя е много интересна. Поне аз много се забавлявах докато я писах. Smile
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyЧет Ное 26, 2009 5:06 am

Пуснах и 16-та, но следващата глава ми остана съвсем малко да довърша сюжета и да я набера, което ще стане най-вероятно утре чак, защото се изморих.
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyЧет Ное 26, 2009 6:00 am

Ехааа,Дани супер е!!! cute
Как ме зарадва само... ^^ Мерси страшно Много за двете глави, беше Много интересно.. (:
Нямам търпение вече да качиш и следващата Глава, но ще чакам колкото трябва... Smile

djenny_m написа:

Погледнах багериста в очите и той също ме гледаше... Изглеждаха ми толкова искренни и сякаш ми изпратиха някакво послание, което за съжаление не можах да разчета. Тръгнах си без да обеля и дума. Просто не знаех какво да му кажа...

А като четях ето това и направо..... inlove Сетих се за очите на.. Знаеш кой ( усмивка ) и направо почувствах как се разтапям... смяях смяях
Не, сериозно - когато описваше Очите му, си беше направо Незаменимо за мен, аз Едно, че Ужасно си падам по Очи (Меко казано.. смяях) и друго, че като се сетя за Неговите Очи и... сърце

Иначе и двете глави Ужасно ми харесаха, не знам дали си личи от Коментара ми (Защото не ме бива много в писането на коментчета.. Djenny_m - фик коментари - Page 2 937931), но сега съм Толкова Въодушевена - искам да разбера какво ще стане по-нататък и направо си умирам да чета още и още..... Djenny_m - фик коментари - Page 2 573627 Djenny_m - фик коментари - Page 2 573627

Обичкам те мила!! Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132 Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132 Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132 Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132

Вярното Ти
Фенче,
КрисиWink
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyЧет Ное 26, 2009 6:11 am

И аз те обичкам! Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132 целувка И хайде заради тебе сега ще пусна до 15 мин. една кратка глава № 17, а 18 ще я редактирам утре, че нещо не я одобрявам Smile
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyЧет Ное 26, 2009 6:27 am

Йййеееееййййй!!! cute cute cute cute
МНОГО много ме зарадва, ще чакам да качиш Главата с Огромническо Нетърпение... bounce bounce Smile
Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132 целувка Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132 целувка Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132

Едит: Ахх, Последната част беше толкова Преливаща от чувства... Чак и на мен ми стана мъчно, като се има предвид, че в момента ми се случва Точно същото... :]
Дани, благодаря Ужасяващо Много, че качи тази част заради мен, изгълтах я набързо и нямам търпение да качиш още, когато можеш.. =)

Твое Винаги Вярно
Фенче,
Крисиусмивка


Последната промяна е направена от Krisi7o на Чет Ное 26, 2009 6:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyЧет Ное 26, 2009 6:31 am

Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132 Имаш я! Няма сюжет, по скоро е глава отдадена на размисли. Надявам се 18-та да стане хубава.
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 EmptyЧет Ное 26, 2009 6:33 am

Благодаря ти безкрайно Много Слънце!!! Djenny_m - фик коментари - Page 2 573627 Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132 Djenny_m - фик коментари - Page 2 9132 cute
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Djenny_m - фик коментари
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mirror reflection [коментари]
» Мед и кръв - Коментари
» Невъзможна любов -----> коментари -----.
» Принцеса от лед * коментари*
» Невъзможното ----> коментари ----->

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Лично творчество :: Фен Фикшън-
Идете на: