twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Djenny_m - фик коментари

Go down 
+2
djenny_m
Krisi7o
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyПет Ное 27, 2009 6:19 am

Криси, извинявай за 18 глава, но днес просто нямах сили...смазана съм. Ще се опитам утре да я довърша сладур
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyПет Ное 27, 2009 4:02 pm

Не се притеснявай, пусни я, когато можеш... Wink Djenny_m - фик коментари - Page 3 9132 Djenny_m - фик коментари - Page 3 9132 Smile
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Ferice ~

Ferice ~


Брой мнения : 51
Points : 124
Reputation : 6
Join date : 30.11.2009
Age : 27
Местожителство : kзLд ..

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyВто Дек 01, 2009 7:03 pm

Тоя багерист в началото направо ме уби смяях .. С тия негови шеги ми напомня на един от моето училище ..

А иначе историята ти звучи много реалистично, наистина Djenny_m - фик коментари - Page 3 53916 .. Отначало ми стана интересно и я прочетох на един дъх .. Очаквам с нетърпение продължението, нали ще има ?? Djenny_m - фик коментари - Page 3 573627
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/waliishusha
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyВто Дек 01, 2009 10:22 pm

Радвам се, че ти харесва. Продължение ще има. Пиша го все още. Следващата глава на половина е готова.
Историята е реалистична в доста голям процент. Smile
Върнете се в началото Go down
Ferice ~

Ferice ~


Брой мнения : 51
Points : 124
Reputation : 6
Join date : 30.11.2009
Age : 27
Местожителство : kзLд ..

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyСря Дек 02, 2009 2:25 am

.. Koeто обяснява защо историята ти звучи абсолютно като извадка от дневник cute .. Наистина е страхотно, нямам търпение да публикуваш и следващата .. 18 глава, ако не се лъжа
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/waliishusha
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyСря Дек 02, 2009 5:19 pm

Да, 18 е следващата. Звучи като дневник, защото всъщност главната героиня разказва всичко на дневника си. А читателят дефакто чете дневника.
Незнам дали днес ще успея да я завърша. Забравих си тефтера вкъщи, а тази глава конкретно й се ядосах когато я писах, защото там вече стават ясни имената на главните герои, и нещо станах прекалено самокритична. Искам да е както трябва. Ама май много се изпуснах какво ще стане в 18 глава. Е нищо де
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyПет Дек 04, 2009 6:48 pm

18 e готова. Само трябва да я набера. Незнам дали ще имам време днес. Ако не - утре!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyСъб Дек 05, 2009 9:14 pm

Пуснах я, най-накрая! Smile
Върнете се в началото Go down
Ferice ~

Ferice ~


Брой мнения : 51
Points : 124
Reputation : 6
Join date : 30.11.2009
Age : 27
Местожителство : kзLд ..

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyСъб Дек 05, 2009 10:03 pm

Йеей !! супер Захващам се да чета heartt

Бту, и аз мисля да пусна 4 глава от моето фикче ..
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/waliishusha
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyСъб Дек 05, 2009 10:19 pm

Ехааа,Дани... cute
Супер много ме зарадва!!! ^^
Главата много ми хареса, прочетох я на един дъх и вече нямам търпение за следващата! плезене
Беше страхотно, името на героинята ти ми хареса Smile А това със загадъчния поглед определено ми събуди любопитството... Wink
Ще чакам с нетърпение още от страхотната ти история!!!!! усмивка


Твое вярно
Фенче,
КрисиI love you
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyСъб Дек 05, 2009 10:21 pm

Погледът му е такъв, защото крие тайната.... Но скоро тя ще разбере Smile
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyСъб Дек 05, 2009 10:31 pm

Ейй, че ми е любопитно!!! bounce bounce bounce bounce
Нямам търпение да разбера Какво ли ще се случи по-нататък..? Ще чакам с Огромно Нетърпение още и още... cute
Ех,Дани как ме радва само историята ти... Djenny_m - фик коментари - Page 3 573627 целувка Djenny_m - фик коментари - Page 3 9132 Djenny_m - фик коментари - Page 3 9132 целувка Djenny_m - фик коментари - Page 3 573627
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Ferice ~

Ferice ~


Брой мнения : 51
Points : 124
Reputation : 6
Join date : 30.11.2009
Age : 27
Местожителство : kзLд ..

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyСъб Дек 05, 2009 10:54 pm

Каква ли е тайната .. pls Много ми е любопитно да разбера, с нетърпение очаквам още .. pls
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/waliishusha
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyЧет Дек 17, 2009 5:10 am

Съжалявам за забавянето на 19 глава, но снощи я разширих като обем. Дано да ви хареса!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyЧет Дек 17, 2009 10:43 pm

Налице е и любовната 20 глава... Smile
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyНед Дек 20, 2009 5:02 am

От 4 часа редактирам целия фик и вече съм готова. Пооправих някои работи, и ще се захващам с новите глави.
Остава още малко и ще го завърша.
Поставила съм си срок - края на месеца!
Smile
Върнете се в началото Go down
tami




Брой мнения : 4
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 15.02.2010
Age : 31

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyПон Фев 15, 2010 5:36 pm

Човек пишеш страхотно!!! усмивка Караш ме и аз да си мечтая и искам такъв сладък и упорит багерист!! Embarassed Охх! inlove Но нещо май ми нашепва, че с новодошлия може да има леко предизвикателство,но да видим... Продължавай все така и пускай главите по на често! усмивка
Нека музата да бъде с теб! Very Happy
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyПон Фев 15, 2010 9:46 pm

Мерси! Ще се опитам по честичко да пускам. Просто до миналата седмица бях в сесия, а пък от 1 седмица съм с оттоци в очите, но от другия форум взеха да ми дават зор за нова глава и се насилих да гледам с хиляда зуум, за да мога да си напиша главата. Smile
А колкото до Пламен - да, наистина беше много забавно, че е толкова нагъл и нахален. Аз хиляда пъти го отрязах, но той не се отказваше и благодарение на него ходенето на работа се превърна във забавление.
Върнете се в началото Go down
tami




Брой мнения : 4
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 15.02.2010
Age : 31

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyСря Фев 24, 2010 4:39 pm

Искрено се надявам сесията да е минала добре! усмивка Исках само да попитам, че вече не ме свърта на едно място - кога ще има нова глава?Та да не влизам през един час всеки ден да проверявам,че вече ставам жалка! Embarassed

Wink
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyЧет Фев 25, 2010 7:35 pm

Извинявам се за забавянето. Бях в болница 7 дни. Днес ме изписаха и ще гледам до довечера да ви пусна нова глава. Докато бях там така или иначе не можех да спя по цели нощи и успях да завърша фика до край. Вече и последната глава е готова. Главите са общо 25 и малко по малко ще започвам да ги набирам, но няма да е много бързо, защото ръцете ми са надупчени от иглите като швейцарско сирене и ми е трудно да пиша, боли ме. ss
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyЧет Фев 25, 2010 11:43 pm

Готово. Глава 22 е на лице. Дано ви хареса!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyПет Фев 26, 2010 5:31 pm

23 е публикувана вече. Smile
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyПет Фев 26, 2010 6:42 pm

Пуснах и 24-та. Сега ще се напъна да набера и последната 25-та глава. Smile
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyПет Фев 26, 2010 7:35 pm

Еха, Дани!!! Sad
Направила си го толкова тъжно накрая, много ми стана мъчно за нея... Беше Страшно Интересно!!!!!!
Сега се питам, с кой ще бъде накрая, ще се съберат ли с Ясен?
А пък Пламен... silent И как я излъга само! ;х Направо нямам думи, измислила си го страхотно!! Накрая бях толкова изненадана, само седях и зяпах монитора с физиономия тип Shocked
Наистина е невероятно! Чакам с нетърпение следващата глава, наистина ли е Последна? ss Ако Да, много Жалко... ;(( Фика определено ще ми липсва, като свърши... ;((
Иначе продължавам да съм нетърпелива да разбера какво ще стане Smile Успех мила, и нека музата винаги е с теб!!! усмивка cute усмивка
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 EmptyПет Фев 26, 2010 7:42 pm

Благодаря ти мила. Djenny_m - фик коментари - Page 3 9132 Набрах и последната глава! Сега я пускам.
НЕ съжалявай за фика. Ще напиша друг. Имам вече идея. Дано музата не ме предаде и да се наканя най-накрая да го почна.
В час по корозия така ми беше дошла музата и щях да направя невероятни неща, но седях на първия ред и нямаше как нито да пиша, нито да си тръгна. И после се разболях и всичко отиде по дяволите. Е не съвсем де- поне завърших този фик.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Djenny_m - фик коментари
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mirror reflection [коментари]
» Мед и кръв - Коментари
» Невъзможна любов -----> коментари -----.
» Принцеса от лед * коментари*
» Невъзможното ----> коментари ----->

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Лично творчество :: Фен Фикшън-
Идете на: