twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Djenny_m - фик коментари

Go down 
+2
djenny_m
Krisi7o
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 4 EmptyПет Фев 26, 2010 7:50 pm

Готово! Това е финала на фика! Дано да ви е харесал като цяло!
Не съжалявайте, че тя не остана с Пламен. Той не я заслужаваше и хубаво е, че тя го разбра...
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 4 EmptyПет Фев 26, 2010 10:05 pm

Смених заглавието на фика, мисля, че е по-подходящо. И направих нов колаж за него.
Върнете се в началото Go down
tami




Брой мнения : 4
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 15.02.2010
Age : 31

Djenny_m - фик коментари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 4 EmptyСъб Фев 27, 2010 3:33 am

Мили боже!Дойде ми като гръм от ясно небе!!! Shocked Пламен,нашия Пламен!affraid affraid
Сладура?Чаровния багерист?НЕ ПРОСТО НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ! Mad Идиот!Кретен!Лунатик! Слабоумен! Глупак! Егоистичен, безотговорен тъпак! Как е могъл?Ама какво толка се учудвам мъже!А тя милата ми горката първата и любов и то завърши с разочарование.
Много добре си описала чувствата и чак се просълзих Sad Sad Sad Браво на Ясен не я остави в труден момент ама вече няма да давам добра оценка толкова бързо, виж какво стана любувах се на Пламен,а той....Направо нямам думи толкова съм разочарована от него!
Неееееееееее! pale pale pale Не,не,не,не,не!МОЛЯ ТЕ!УМОЛЯВАМ ТЕ НЕ СПИРАЙ ДА ПИШЕШ!ПРОДЪЛЖИ ФИКА МОЛЯ ТЕ!ПИШЕШ СТРАХОТНО И ТОЛКОВА УВЛЕКАТЕЛНО! Повярвай ми аз съм маниачка на тема фикове и на ден чета минимум по 18 фика, но наскоро прочетох почти всички фен фикшъни от български сайтове.И ти казвам не съм срещала никъде като твоя фик!
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 4 EmptyСъб Фев 27, 2010 3:57 am

Много ме нарадва твоето мнение! Напълни ми душата! cheers
Харесва ли ти новия колаж с лицата, които съм харесала да представляват главните ми герои?

ПП:
Нека да обясня защо се получи така. Както видяхме в 22 -ра глава, Пламен я заведе на уединено място и се надяваше на нещо повече и след като не получи, а той е мъж, който не е свикнал да му отказват просто се е върнал при предишната си приятелка, която в отчаяният си опит да го задържи забременява и така всичко рухва. Заради единия нагон.
Незнам дали ще го продължа, вече няма смисъл може би, тъй като историята се изчерпа. НО имам идея за нов фик. Той ще е фантастика и се надявам скоро музата да ме споходи за да го започна. Иначе идеите ги имам от месеци в главата си.
Върнете се в началото Go down
tami




Брой мнения : 4
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 15.02.2010
Age : 31

Djenny_m - фик коментари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 4 EmptyСъб Фев 27, 2010 5:40 pm

Както казах и вчера аз обожавам фикове,особено ако са за любов,готини момчета и вампири!Не обичам и не чета единствено истории за ангели и когато става прекалено много фантасмагории!
Ще чакам с нетърпение новата история!Веднъж след като съм харесала начина ти на писане и история от теб,те подкрепям.Можеш да разчиташ на мен!Остовам ти фен до край Wink Wink и с удоволствие ще чета всичко което писнеш във форума! cute cute
Нека музата бъде с теб! inlove inlove
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 4 EmptyСъб Фев 27, 2010 9:44 pm

Мерси мила!
Върнете се в началото Go down
vanesa

vanesa


Брой мнения : 10
Points : 37
Reputation : -1
Join date : 07.03.2011
Age : 30
Местожителство : Град София

Djenny_m - фик коментари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 4 EmptyВто Апр 05, 2011 4:08 pm

Амм .. усмивка Просто съм изомена !! Чудно е
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Djenny_m - фик коментари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 4 EmptyВто Апр 05, 2011 7:33 pm

Мерси! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Djenny_m - фик коментари - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Djenny_m - фик коментари   Djenny_m - фик коментари - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Djenny_m - фик коментари
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mirror reflection [коментари]
» Мед и кръв - Коментари
» Невъзможна любов -----> коментари -----.
» Принцеса от лед * коментари*
» Невъзможното ----> коментари ----->

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Лично творчество :: Фен Фикшън-
Идете на: